Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő vagyok.Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok.Van egy párom 2 éve,akivel nem élünk együtt.Én a gyerekemmel egy egyszobás albérletben,ő az anyjával él.Jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
.Nem dolgozik.Max.havi 3,4 napot.(beugrós karbantartónak mondanám,ha valaki lebetegszik,dolga van,ő megy helyette.A közös jövőnkre semmi esély.Várja a lottó ötöst,kb.ennyi.Ő nem tud hozzám én meg nem tudok hozzá költözni,de már nem is szeretnék már,én fizetnék mindent.Kiábrándultam.Teljesen.Szeretem de ez már más.Elmúlt.Szex is alig van,mert a gyerek itthon van,neki meg az anyukája van ott.Mondtam neki,valamit csinálni,tenni kellene,dolgozni.de nem érdekli.Tegnap azt vágta a fejemhez,hogy keressek olyat aki dolgozik.Mai világban luxusnak tartom,hogy valaki csak otthon feküdjön,és egész nap facebookozzon,tévézzen.(Anyuka megfőz.mos,takarít.)Mi meg az én kocsimmal járunk boltokba nézelődni,sétálni.Ez a programunk.ELÉG VOLT.A kérdésem az lenne,hogy ettől ábrándultam volna ki belőle?Jogosan?Annyi esélyt adtam,hátha benő a feje lágya.De már elkeseredtem.(42 éves)Jól teszem ha szakítok?Semmi értelmét nem látom a kapcsolatnak.

2020. nov. 30. 02:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#20:

Igen, 40 felett, már jobb a mingli életforma...

🙋

2020. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#12:

Igen, 40 felett, már jobb a mingli életforma!

🙋

2020. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Már akinek jobb. Nálunk pl 39 évesen született közös baba, azért őt érdekes lenne külön háztartásban nevelni...


Baráti körünkben is mindenki együtt él a párjával, pedig mindenki 30 éves kora után ismerte meg a másikat. Többnyire mindenhol van saját lakás mindenkinek, de amit nem használnak, azt kiadják. És utaznak, és élnek.

2020. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A kapcsolat 2 éve tart.Reménykedtem hátha változik,hátha fordul a kocka.Sajnos nem.Nyáron bizakodtam,egy hónapig dolgozott, heti 70 ezret kapott,(szigetelés),otthagyta, hogy a munkatársakkal nem jön ki).Mondtam neki,látod milyen jó,van pénzed, nem kell kölcsönkéregetni.Hát azóta (július) óta kb.2 hetet ment összesen.Nem egyhuzamban.Hol 2 nap,hol 1.Napi 10.000-ért.Tehát reménytelen.Valaki kérdezte,mit szeretek benne?Hát szerintem már semmit.Nagyon kedves tudott lenni, elhittem,hogy szeret.De csak magát szereti.Közös életre esélyem sincs vele.Sajnos.
2020. nov. 30. 13:40
 25/34 anonim ***** válasza:

#23:

Ahol közös a baba, ott egyértelmű, hogy mehet a közös fészek, de mint utóbb írtad, minek az anyagi elkötelezettség...

2020. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%

Többnyire mindenhol van saját lakás mindenkinek, de amit nem használnak, azt kiadják. És utaznak, és élnek


Rozsadomb, h mindenki ennyire tehetos?

2020. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#26:

Az egyik részük diplomás, a másik vállalkozó. Harmincon túl a saját lakás nem lehetetlen, ehhez nem kell milliárdosnak lenni. Igaz, mindannyian dolgoznak, és mindenki jó abban, amit csinál.

2020. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem Rózsadomb, panel (leadózva), kedves Mumi.
2020. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Ma megtörtént a szakítás! Természetesen én vagyok a rossz.Idióta vagyok szerinte,hogy nincs abban semmi,hogy egész nap facebookozik,miért fáj ez nekem,beteg vagyok! Hát ennyi! Sajnálom azért,hogy így alakult,akár jó is lehetett volna!
2020. dec. 11. 09:46
 30/34 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Na akkor menjen is az ilyen vissza anyuci szoknyája mögé... Ez az ember gáz. Örülök, hogy kizártad az életedből! :)))
2020. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!