Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő vagyok.Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok.Van egy párom 2 éve,akivel nem élünk együtt.Én a gyerekemmel egy egyszobás albérletben,ő az anyjával él.Jogosan szakítok vele?

Figyelt kérdés
.Nem dolgozik.Max.havi 3,4 napot.(beugrós karbantartónak mondanám,ha valaki lebetegszik,dolga van,ő megy helyette.A közös jövőnkre semmi esély.Várja a lottó ötöst,kb.ennyi.Ő nem tud hozzám én meg nem tudok hozzá költözni,de már nem is szeretnék már,én fizetnék mindent.Kiábrándultam.Teljesen.Szeretem de ez már más.Elmúlt.Szex is alig van,mert a gyerek itthon van,neki meg az anyukája van ott.Mondtam neki,valamit csinálni,tenni kellene,dolgozni.de nem érdekli.Tegnap azt vágta a fejemhez,hogy keressek olyat aki dolgozik.Mai világban luxusnak tartom,hogy valaki csak otthon feküdjön,és egész nap facebookozzon,tévézzen.(Anyuka megfőz.mos,takarít.)Mi meg az én kocsimmal járunk boltokba nézelődni,sétálni.Ez a programunk.ELÉG VOLT.A kérdésem az lenne,hogy ettől ábrándultam volna ki belőle?Jogosan?Annyi esélyt adtam,hátha benő a feje lágya.De már elkeseredtem.(42 éves)Jól teszem ha szakítok?Semmi értelmét nem látom a kapcsolatnak.

2020. nov. 30. 02:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hajrá kérdező, kívánom, hogy rád találjon az, akivel igazán boldog leszel!
2020. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Én ugyan úgy otthon laktam 33 éves koromig mert 0-ft tudtam volna félre tenni, ha albérletbe megyek. Így,természetesen minden nő elhagyott. Felszedni fel tudtam őket, de mindig ugyan az volt a vége. Mert én vagyok a férfi és nekem kell biztosítani a lakást. Mikor az exemmel együtt voltam volt lehetőségünk Ausztriába költözni és játszva kifizethettük volna az albérletet, számlákat. Természetesen az exem nem volt hajlandó kiköltözni mert tudta, hogy ott nyelvet kéne tanulnia és neki is keményen kéne dolgoznia. Mondta, hogy költözzek ki és majd, ha jól mennek a dolgaim majd meglátogat.. kicsit sem önző..


Így lesza.tam , jött egy lehetőség Angliából és egyedül kiköltöztem.

Az első két év nagyon nehéz volt, de átvészeltem.


Lakásom Így sincs, de van annyi pénzem, hogy hitel nélkül vegyek egy jó kocsit.


Kérdező: mennyi ideje vagytok együtt?


Én velem a nők nem voltak türelmesek hiába tetszettem nekik, mivel nem volt lakás pár hónap után egyet leszámítva mindig vége lett a kapcsolatoknak.

2023. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Utolsó,a lakás fontosabb mint egy jó autó,miért nem keresel arra megoldást? A poszt egyébként régi,a kérdező problémája biztos megoldódott azóta,de várjuk a válaszát!
2023. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Utolsò, azèrt mert nincs 40 millàm.


Nem vettem jò autòt csak tudnèk venni.


Mivel otthon kilàtàstalan a helyzet, ezèrt nem is biztos, hogy megèri otthon venni lakàst, mert utàna meg is kell èlni.


Itt kint kb 90-100 milliòtòl kezdődnek a legolcsòbb lakàsok àrai.


Hàt ezèrt nem oldottam mèg meg.

Otthon csak olyan baràtomnak van lakàsa akinek a szülei all tettèk ès nem Kellet megdolgozni èrte.

2023. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!