Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az msn-en való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az msn-en való szakítás? (sms is ilyen téma)

Figyelt kérdés
sajna velem megtörtént gondolhatja mindneki milyne érzés. kiváncsi lennék másokra hogy élték át és mi a véleményük róla. Én ültem a gép elött és nem akartam elhinn, hogy akit szerettem enyire nem becsületes és nemtud a szemembe nézni és közölni.
2008. nov. 30. 14:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is felvállalom és sajnos majdnem mindig nem azt kapom vissza, amire számítottam. :(


Lillu

2008. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
sajnos ezvan de talán ez formálja az ember jellemét, igaz rosz érzés által
2008. dec. 1. 19:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem az ilyen embereket,és tényleg az a legfájóbb a másiknak,hogy ennyit ért neki. Mikor ő mindent megtett érte. Az a durva,hogy nálunk annyi volt az egész,hogy előtte való héten pénteken itt aludt,csütötökön még beszéltük,hogy akkor jön a hétvégén,és szombaton jött az sms,bocs de van másik lány akibe szerelmes lettem...Hát köszi...És normálisan meg se tudom vele beszélni,mert nem veszi fel a telefont,és összejött a másik lánnyal. Vannak ilyen emberek,csak az a helyzet,hogy maguk se látják be mekkora fájdalmat okoznak ezzel a másiknak,és még nekem is képes mondani,hogy nem tudta vona kezelni a helyzetet...haggyuk már!!!!
2008. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mindig ezzel a "nem tudtam volna kezelni a helyzetet" szöveggel jönnek. Ez annyira hülyeség. Szimplán csak gyávák ahhoz, hogy a szemünkbe mondják az igazságot!


Lillu

2008. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak gyerekesek!Majd felnőnek...
2008. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem tudtam kezelni szöveg , hát ez elszomorit azon mit kell kezelni? vagy odállok valaki elé és elmondom mivan vagy az roszabbik mint egyeseknál állarc mögűl sms msn ( számára könyebben) megmondja, csak ezzel szerintem mégnagyobb fájdalmat okoznak mintha személyesen rendeznék le a dolgot ilyan fajta elintézéshez kell a gyerekesség.

nahát azmeg hogy ottalszik nálad meg minden jo és sms , aztán meg más csaj vana képben nonszesz. itt jön be a képbe hogy valakit félre lehet ismerni

2008. dec. 3. 02:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Mivel eléggé kibuktam és barátnőm írt neki,hogy ezt most miért csinálta,és erre ő írta nekem,hogy tudtam,hogy nagyon ki fogsz bukni és nem tudtam volna kezelni a helyzetet. Hát...az a helyzet,hogy annyiból ismer,hogy én tuti ott bőgtem volna előtte. Tényleg szar helyzet,de ezt vállalja,ha már ennyire pofátlan,hogy egyik pillanatról a másikra szerelmes lesz egy másik lányba,és ezért képes dobni.
2008. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én meg megírnám neki msn-en vagy sms-ben hogy addig nem hagyom békén amíg nem talizik velem és nem mondja a szemembe.
2009. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Velem is sms-ben szakitott a volt barátom. Szerintem ez gyávaság a fiu részéről...Nem mer a szemedbe nézni mert tudja hogy ő a hibás,és valószínüleg gondolom szereted is őt és ezt ő is jol tudja s ezér szégyelli magát...

Én hogy éltem ezt át? Épp egy buliba voltam s megkértem a volt barátom tesoját hogy vegyen egy pohár italt mer másképp összeesek a fájdalomtól....Szörnyű módszer...arra való az sms-be szakitás hogy a másik megkimélje magát a lelkiismeret furdallástol..

2009. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sajnos én is ezt csináltam. Ez az egész a gyávaságról szól (legalábbis nálam). Gerinctelen húzás volt, nem ezt érdemelte volna. Gyűlölöm is magam érte. Szerettem, de rajtam kívülálló okok miatt (amiken erőmön felül sem tudtam volna változtatni) nem lehettünk együtt, de a szemébe nem tudtam volna megmondani. És most majd' meghalok a bűntudattól, a lelkiismeret-furdalástól, nem is merek a szeme elé kerülni többet. Egy ilyen húzás után nemigazán tud az ember kiegyezni magával, de azt hiszem, megérdemlem, ez a büntetésem, amiért nem voltam tisztességes.
2012. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!