Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelt kérdés

Amikor össze ismerkedtünk 55 kiló voltam ma már 80-90kg között vagyok 2 gyereket szültem neki a kissebbik gyermekünket sajnos elveszítettük 2 naposan😏ez miatt én nem nagyon figyeltem a táplálkozásomra kicsit eldurvult a helyzet nem ettem sem főtt kaját sem semmi egészségeset mert nem volt kedvem enni folyamatosan gombóc van a torkomban a stressztől mikor már nagyon de nagyon éhes voltam akkor ettem meg egy db csokit és ugye a pajzsmirigyem is közre játszott

A lényeg hogy mióta felszedtem ezt a pár kilót a párom mostanában szemre hányásokat tesz felém gúnyol és ritka az a nap amikor nem mondja el hogy elvagyok hízva igyekszem de nagyon lassan mennek le a kilók de megmondom az őszintét nem szeretnék újra 55 kiló lenni mert nem tetszett az arcom vékonyan

Egyébként ő sem vékony mert 100kg

Amikor kimondja ezeket legszivesebben sírnék de persze én vagyok a hibás ezért tudom jól

Azt még hozzá szeretném tenni amikor vékony voltam akkor is ugyan úgy bántott kb 1 hónapban 1x ahogyan most is és megcsalt

Már egyszer ez miatt fogtam a gyereket és elmentem anyámék ő nem hagyta utánunk jött bocsánatot kért azóta már a dolog többször előfordult

Bár az igaz hogy ezért a kapcsolatért én már nem vagyok hajlandó a kisujjamat sem megmozdítani de nem töröm meg a gyermekemet mert nagyon apás

Nem arra lennék kiváncsi hogy hagyd el pakolj össze stb hanem azokra a válaszokra hogy mit mondjak neki amikor kigúnyol? Hogyan mondjam el neki hogy ez rosszul esik és igyekszem fogyni?


2020. nov. 30. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem volt szokás gúnyolódni.
2020. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Elég, ha csak annyit mondasz, hogy leszarod.
2020. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 mit mondasz neki, úgy se fogja érdekelni a helyzeted alapján.
2020. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindent elnézel neki. Amíg ezt teszed, nem lesz változás jó irányba. Bár az ilyen óvodás szinten lévő alakokkal inkább nem kellene együtt maradni. Ez a fétiszük, hogy alázni tudják a másikat, mert éppen ehhez van kedvük. Döbbenetes, hogy mennyi nőből hiányzik az önbecsülés.

És nem neki szülted, hanem magadnak. Ideje lenne felébredni már, hogy a gyerek az elsősorban a nő gondja. A pasasok simán lelépnek a gyerek mellől is, ha a becses úri kedvük úgy tartja. És a legtöbbnek semmit sem jelent a saját gyereke, mert a szabadság a fontos. Nagyon megkell nézni egy nőnek, hogy kitől is vállal gyereket. És felkell készülnie, hogy a kezdetekben mézes-mázas hím bizony idővel megmutatja a valódi énjét.

2020. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

"Rosszul esik ahogy viselkedsz velem, ne beszélj így. Fogyni akarok, de nem akarok olyan lenni mint voltam."


Ez lenne egy kinyilatkoztatása az érzéseidnek, de ahogy írták, nem fogja érdekelni, hisz semmi tiszteletet nem érez irántad. Engedted hogy beléd taposson többször is, megcsalt, már az elejétől fogva lenézett és ennek ellenére kétszer is szültél neki.


Magad döntöttél a sorsod mellett, ami addig nem fog változni, míg ki nem lépsz belőle. Mivel ezt az opciót az elején is dobtad, amikor kellett volna, és most is, marad az, hogy élvezed a hátralévő életed szörnyűségeit és vagy tönkremész teljesen, magaddal rántva a gyereket, aki káros mintákat fog tanulni tőletek és ugyanolyan elcs*szett élete lehet, vagy megszokod hogy mindenki beléd törli a lábát, beleértve a párodat.

2020. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Ezen a szinten mar tokmimdegy, hogyan viselkedik/mit mond a parod.


Mondanam, hogy hagyd el, de nem fogod.


Szegeny gyereketek, miket lat-hall otthon?

2020. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bar nem ezt a valaszt varod, de a gyerek erdekeben is el kene valnod. A gyerek nagyon apas egy tipikus onfelmento dolog. Egy erzelmi nyomorek lesz belole, mert bizony akarmilyen kicsi, attol meg latja, hogy mi a kapcsolat dinamikaja. Ha fiu, akkor ugyanugy fog banni a nokkel, mint ahogy veled az apja, ha lany, akkor meg ugyanugy, vagy meg jobban feltorlik vele a padlot, ahogy veled. Csak te kimaradtal a mostanaban elharapodzott perverzitasbol. Ilyen sorsot szansz a gyereknek? Sok gyerek tulelte mar a valast, a legtobbje megkoszonte az anyjanak, hogy nem maradt benne abban a kapcsolatban. Szedd ossze magad, legyel olyan, akire a gyereked felnezhet.
2020. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem arra lennék kiváncsi hogy hagyd el pakolj össze stb hanem azokra a válaszokra hogy mit mondjak neki amikor kigúnyol? Hogyan mondjam el neki hogy ez rosszul esik és igyekszem fogyni?"


Szerinted egy ilyen fszkalapra tudnál bármivel is hatni? Megsúgom, nem. Az egója az egekben van. Onnan marha nehéz leszállítani. Meglehet csinálni, de rengeteg idő és személy kell hozzá. Egyedül mit sem érsz. Megéri neked kínlódni vele?

2020. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Te nem tudod,hogy mit akarsz.Ez már a szövegből is kiderült.

Nem,te nem arra vagy kíváncsi,hogy mit kéne mondanod olyankor,amikor a súlyodata kilóidat kritizálja.

Különben minek a mellékszöveg,hogy megcsalt?

Hogy jön ez ide?


És igen,le lehet fogyni.Mások is szültek,nem csak te.Mások is meghíztak,és lefogytak.A kérdés csak az,hogy magádért akarsz fogyni,vagy másokért.

Mert én elsősorban magámért tenném.

A férjed meg egy külön mise lenne.

De mivel azt kérted,hogy erre a vonalra ne reagáljunk,én nem teszem.

Úgyis tudod,mi a véleményem.

2020. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Arra voltam kiváncsi hogy hogyan mondjam el neki nem arra hogy ki tudott lefogyni és ki nem.
2020. nov. 30. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!