Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelt kérdés

Amikor össze ismerkedtünk 55 kiló voltam ma már 80-90kg között vagyok 2 gyereket szültem neki a kissebbik gyermekünket sajnos elveszítettük 2 naposan😏ez miatt én nem nagyon figyeltem a táplálkozásomra kicsit eldurvult a helyzet nem ettem sem főtt kaját sem semmi egészségeset mert nem volt kedvem enni folyamatosan gombóc van a torkomban a stressztől mikor már nagyon de nagyon éhes voltam akkor ettem meg egy db csokit és ugye a pajzsmirigyem is közre játszott

A lényeg hogy mióta felszedtem ezt a pár kilót a párom mostanában szemre hányásokat tesz felém gúnyol és ritka az a nap amikor nem mondja el hogy elvagyok hízva igyekszem de nagyon lassan mennek le a kilók de megmondom az őszintét nem szeretnék újra 55 kiló lenni mert nem tetszett az arcom vékonyan

Egyébként ő sem vékony mert 100kg

Amikor kimondja ezeket legszivesebben sírnék de persze én vagyok a hibás ezért tudom jól

Azt még hozzá szeretném tenni amikor vékony voltam akkor is ugyan úgy bántott kb 1 hónapban 1x ahogyan most is és megcsalt

Már egyszer ez miatt fogtam a gyereket és elmentem anyámék ő nem hagyta utánunk jött bocsánatot kért azóta már a dolog többször előfordult

Bár az igaz hogy ezért a kapcsolatért én már nem vagyok hajlandó a kisujjamat sem megmozdítani de nem töröm meg a gyermekemet mert nagyon apás

Nem arra lennék kiváncsi hogy hagyd el pakolj össze stb hanem azokra a válaszokra hogy mit mondjak neki amikor kigúnyol? Hogyan mondjam el neki hogy ez rosszul esik és igyekszem fogyni?


2020. nov. 30. 16:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

Mit hogy mondj el neki?

Nézd ,a leírtak alapján ennek az embernek hiába mondasz akármit.Te magad írtad,hogy fogadkozott,aztán ugyanazt csinálta tovább.

No akkor?


De mind1,azért leírom.

A fogyás akkor optimális,ha havi 1-3 kg mot.Fogysz.Ha többet,akkor ne áltasd magad,mert az víz.Vagy sanyargatod magad.

Rendes étrend kell hozzá,amit majd a szeretô párod is eszik,vagy főz külön magának.Ezenkivül a caloriákat mozgással kell elégetni.

Tehát kalória mínusz+edzés=hatékony fogyás.

A mértéke mint mondtam kb 1-3kg.Ezenkivül genetika függő is.A legnehezebb része az utolsó kilók.Azok leadása kb ugyanannyi,mint az összes előtte lévő kilók.

80-90 között vagy.Vegyük 85.Nem akarsz 55 lenni,vegyük 60 nak.

Szóval 25 kilót kell leadnod.

Mondd a férjének,hogy kb ,1 év alatt leszel ismét hatvan kiló.

Nincs varázspálca,csodaszer,hanem türelem,és kitartás.Ezek vannak.

És fogyókúra sincs,hanem életmódváltás.A fogyókúra egy marhaság.Már a szóban is benne van:kúra.Tehát csak ideig,óráig csinálod,aztán ugyanott folytatod,ahol abbahagytad az életviteled.Ezért hatástalanok a fogyókúrák.

Ne kúrázz,Hacsak nem akarod néhány hónap,év múlva újra kezdeni.És újra ,és újra a végtelenségig.



Ezeket mondd el a férjednek.

2020. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

A, mar mentegeti magat, hogy miert nem akar 55 kilo lenni.


Ilyen hozzaallassal nem is lesz, es a tusko ferjet vegyuk is ki a kalapbol.

2020. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, igazából ti is mind ugyan olyan barmok vagytok.

Fogyok mert Norbizom!!! Csak lassan és 2 hónapja kezdtem el 6kilótól szabadultam meg csak!!!

2020. nov. 30. 18:01
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Norbi is megmondta, döngő leptu asszonyka :)
2020. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Gúnyolódni undorító dolog. Főleg a történetetek tükrében. Abszolút nem ezt érdemled! Inkább a támaszod lenne, bakker! "Utoljára alsó tagozatban SEM volt menő" a kommunikáció ezen formája - már ha ezt lehet annak nevezni...
2020. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
Azért sz.r ez az oldal mert minden esetben csak az egyik fél verzióját halljuk.Simán el tudom képzelni hogy a kérdező párja nem gúnyolódik hanem megpróbált utalni vagy célozni a problémára.Miután zavarja mit is kéne tennie?55 kilósan ismert meg téged most vagy 90 kiló , majdnem 2-szer akkora vagy mint az elején, gondold már el mit lát amikor rád néz...Szerintem ha terhesség után marad 8-10 kiló egy nőn az teljesen oké, de 35 kiló + az igénytelenség.Ne a párodat hibáztasd hogy ez nem tetszik neki hanem magadat mert elhagytad magad. 34-F
2020. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen férfi nem szeret, nem tisztel,mert az már elmúlt.A testsúlyod, a plussz kilók csak ok arra,hogy megalázzon.Ha sikerül is lefogynod,ezt a férfit felejts el,a kibékülések után megint bántani fog.
2020. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy egy oltári nagy barom kedves kérdező!

Szültél egy seggfejnek 2 gyereket, aki nem elég hogy semmibe vett mindig is, meg is csal rendszeresen, sőt tisztában vagy vele, hogy egy rakás szar a kapcsolatotok, az már csak alap, hogy abból csinálnak hülyét, aki hagyja. Aztán bemagyarázod, hogy a gyerek miatt inkább szenvedsz egy életen át és ezek után még az a kérdés, hogy fogyj le, hogy a jófej párod ne gúnyolódjon rajtad.

2020. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én meg túl sovány vagyok (nekem a hízás nem megy) és azz élettársam azt mondja csonti vagyok. Akkor most sírjak? Azt mondom neki oké aztán annyi.
2020. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Pont Norbi? Hátha osszeszedsz mellé egy kis inzulinrezisztenciat meg némi koleszterin problémát... Legalább a szarjait ne edd...
2020. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!