Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is gúnyolódik rajtatok?

Figyelt kérdés

Amikor össze ismerkedtünk 55 kiló voltam ma már 80-90kg között vagyok 2 gyereket szültem neki a kissebbik gyermekünket sajnos elveszítettük 2 naposan😏ez miatt én nem nagyon figyeltem a táplálkozásomra kicsit eldurvult a helyzet nem ettem sem főtt kaját sem semmi egészségeset mert nem volt kedvem enni folyamatosan gombóc van a torkomban a stressztől mikor már nagyon de nagyon éhes voltam akkor ettem meg egy db csokit és ugye a pajzsmirigyem is közre játszott

A lényeg hogy mióta felszedtem ezt a pár kilót a párom mostanában szemre hányásokat tesz felém gúnyol és ritka az a nap amikor nem mondja el hogy elvagyok hízva igyekszem de nagyon lassan mennek le a kilók de megmondom az őszintét nem szeretnék újra 55 kiló lenni mert nem tetszett az arcom vékonyan

Egyébként ő sem vékony mert 100kg

Amikor kimondja ezeket legszivesebben sírnék de persze én vagyok a hibás ezért tudom jól

Azt még hozzá szeretném tenni amikor vékony voltam akkor is ugyan úgy bántott kb 1 hónapban 1x ahogyan most is és megcsalt

Már egyszer ez miatt fogtam a gyereket és elmentem anyámék ő nem hagyta utánunk jött bocsánatot kért azóta már a dolog többször előfordult

Bár az igaz hogy ezért a kapcsolatért én már nem vagyok hajlandó a kisujjamat sem megmozdítani de nem töröm meg a gyermekemet mert nagyon apás

Nem arra lennék kiváncsi hogy hagyd el pakolj össze stb hanem azokra a válaszokra hogy mit mondjak neki amikor kigúnyol? Hogyan mondjam el neki hogy ez rosszul esik és igyekszem fogyni?


2020. nov. 30. 16:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Meghoztam 1 hete a döntést, külön utakon folytatjuk lehet csúnya lesz amit irok de jobban érzem magam egyáltalán nem hiányzik
2020. dec. 7. 16:10
 22/23 A kérdező kommentje:

Csak azt bánom hogy nem hamarabb tettem meg amit kelletett volna

Már ebben a pár napban megmutatta miért nem kár.. Köszönöm a segítő válaszokat Norbis ételeket abba hagytam mert kaptam egy jó ketogen betegséget..

2020. dec. 7. 16:11
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél. Nem kár egy ilyen önelégült bunkó fsz-ért.A norbis(igen, direkt) cuccokat meg felejtsd el, szeméthalmaz az egész, a gazdájával együtt.
2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!