Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire nehéz elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz elfogadni azt, hogy nem szeretnék gyereket ?

Figyelt kérdés

Ha szóba kerül a gyerekvállalás és mondom, hogy én nem akarok valószínűleg soha, akkor rögtön jön a kérdés,hogy de hát miért ?

Ha pedig belemegyek egy ilyen beszélgetésbe és elkezdem kifejteni kicsit jobban a miértjét, akkor sem lesz jobb a helyzet.Mintha az egyetlen életcél csak az lehetne egy ember számára, hogy gyereke legyen.


31/F


2020. dec. 2. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs párod aki szeretne gyereket, addig ez teljesen rendben van.
2020. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Én sem szeretnék :) Pacsi

31 N

2020. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a kozelebbi ismerősöket lehet hogy tényleg érdekli hogy miért nem akarsz.

Meg vannak a gyozkodosok, akik csak szeretnek csamcsogni mások életen és azt akkor lehet ha házasodik/válik/gyereket vállal/macskákkal el... :D

De amúgy idegeneket le kell rázni aki még közel áll hozzád annak finoman és kedvesen megmondod h neked ez a téma uncsi, és nem akarsz róla beszélni.

amúgy manapság már 30-asok között pl már tok elfogadott ha valaki nem akar gyereket szerintem.

2020. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"én nem akarok valószínűleg soha"'


Ezek szerint még te sem vagy benne biztos. De ez a te dolgod, meg majd a párodé, csak nehogy úgy járj mint én, mert akkor kész tények elé leszel állítva.

2020. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
En sem szeretnek soha 26L :) ha van kedved irj nyugodtan
2020. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha a kész tények alatt azt érted, hogy választanom kell a gyerek és kapcsolat vagy a semmi között akkor a semmit választom.

Ez nem önzőség a részemről vagy gyerekesség. Egyszerűen nem akarok úgy élni, hogy valamit muszáj csinálni mert van egy gyerekem akit el kell tartanom történjék bármi.

Rengeteg olyan embert ismerek aki azért nem mer egy munkahelyen felmondani mert ott van a gyerek akit fel kell nevelnie mert a párja mondjuk egy semmirekellő aki nem akar dolgozni.

Egyszerűen én ezt nem akarom.

Szeretném élni az életet és nem csak leélni. Ha ehhez egy társat is találok az még jobb.


Az "én nem akarok valószínűleg soha" meg olyan, hogy ha

1 évesen nem vágyok gyerekre akkor szinte biztos, hogy már nem is fogok.

2020. dec. 2. 20:46
 7/14 A kérdező kommentje:
31 évesen akart lenni
2020. dec. 2. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan elfogadják. Akik meg nem, azokat úgyis hallod... hogy ők mit gondolnak. Ott írtad a kérdésedben. Máshogy gondolkodtok. Engedd el.
2020. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
#6 Kész tények alatt azt értettem, hogy hazaérve egy pozitív terhességi teszt fogadott. Mi terveztük, de csak később, és mit hoz a női állszentség? Azt, hogy a csajom nem tudott várni, abbahagyta a gyógyszert a tudtom nélkül. De egyébként sincs tökéletes módszer a fogamzásgátlásra, talán csak ha elkötteted magad, egyéb esetben bármikor becsúszhat a baba. Szexről meg gondolom azért nem mondanál le?
2020. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem, így kicsit érdekesebb. Ha véletlen becsúszna a baba akkor igazából nem lenne kérdéses mi lesz, természetesen mindent megkapna amire csak szüksége lehet az életben.

Ez bizalmi kérdés, hogy bízol-e a párodban annyira, hogy elhidd ő sem szeretne gyereket és bevállalod a fogamzásgátlóval való védekezést.

Bár feltételezem megvolt a kellő bizalom.

2020. dec. 2. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!