Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Albán férfival kapcsolat???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfival kapcsolat???

Figyelt kérdés

Szeptember óta vagyunk együtt. Volt pár vitánk, de inkább nézeteltérések hívnám pl ne vágassak a hajambol, ne fessem más színre.

Kinek van tapasztalata?


2020. dec. 6. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Nincs.
2020. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Milyen színre?
2020. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Még emlékszem, amikor szeptemberben kiírtad, hogy mi a véleményün az "albán pasiról", mert ugye az összes egyforma. Látom már tudod...
2020. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2020. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Véleményem? Ravasszabbak mint a róka, érdeklesőbbek mint bárki más. Tartás nincs bennük, neveltetésük elég sok mindent hagy maga után. Európában sok országban nem kedvelik őket az elhíresült albán maffia miatt. Igazából akkor se lennék ilyen emberrel ha az utolsó férfi lenne a Földön. Évekig dolgoztam velük innen a véleményem. Az anyjukat eladnák pár fillérért vagy szociális támogatásért.

Ja, amúgy szorgalmasak nagyon.

30/N

2020. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj 3as, de én még nem írtam ki semmit

De nem hiszem hogy csak nekem lenne egyedül albán párom

De köszi a segítő válaszodat

2020. dec. 6. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha lilára akarnád festeni az nekem sem tetsze.

F50

2020. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarod írok privátban tapasztalatokat neked milyenek. Nekem nem volt kapcsolatom egyikkel se szerelmi csak munka. Hallottam sok érdekes történetet.

19.15 voltam

2020. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem rikítóra akarom

Hanem sötét vörösre

Most burgundi


Szóval nagy eltérés nem lenne

Csak nekem fura h mondja h nem

De nem bunkón szóval nincs vele ugy gond

2020. dec. 6. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az nem számít, hogy "nem bunkón" mondja. Sok veszélyes ember van akik nem bunkók. A keresztapa se volt soha bunkó az "ügyfeleivel", sőt nagyon szívélyesnek mutatkozott általában.
2020. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!