Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak, hogy szinte majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak, hogy szinte majdnem minden kapcsolatban a férfi keres jobban, annak az az oka, hogy a nők nem szeretik, ha a férfi kevesebbet keres náluk, vagy az, hogy a nőknek kevesebb fizetést szoktak adni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 19:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%
17-es, egy óvódai csoportban 30 gyerek van, 2 óvónőre. Tehát 30 családnak kéne au-pairt találnia, 2 ember munkájára. Mi van, ha éppen neked nem jutna, mert a programozó többet fizet a lánynak, és inkább hozzá megy? Voltam 15 éve au-pair, akkor kb. 120 ezer Ft-ot kaptam külföldön. Te kifizetnél ennyit, hogy egy idegen élne veletek, és vigyázna a gyerekeidre?
2020. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"szinte minden kapcsolatban" ---> még is hány embert kérdeztél meg erről?


Lehet, hogy 20-30 éve még így volt, de ma már nagyon nincs így.


A nőknek is megvan ugyanaz a végzettség ugyanaz a munkahely, ugyanaz a pozíció.

2020. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
83%

19! Miből gondolod, hogy egy tetőfedő nem lenne ugyanolyan jó aneszteziológus, mint a férjed?

Alapvetően ő sem született aneszteziológus, hanem megtanulta majd tíz év alatt, nem? Akkor? Adj tíz évet a tetőfedőnek, és biztosíts neki minden körülményt, lehet simán hozza azt a szintet.


én meg azt tartom végtelen károsnak, mikor pár önhitt értelmiségi azt hiszi, hogy ők olyanok mint egykor a grófok, hogy ők így a vérük miatt lettek valakik, és nem a társadalmi, családi körülményeik meg a véletlen szerencséjük miatt.

2020. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
13%

A nők magyarázata szerint azért, mert a gonosz férfiak elnyomják őket.

Valójában meg nincs bennük elég versenyszellem és küzdeni akarás, hogy elérjék azt a szintet, amit a férfiak.

Meg hát nem is akarják, mert keresnek valami balek programozót, aki eltartja őket.

2020. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
7%
#23 a legtöbbje a tetőfedést is lusta / hülye volt rendesen megtanulni, szerintem ebbe kár belemenni. A magyar szakmunkások szintje a béka feneke alatt van, az arcuk meg az egekben.
2020. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%
25! Ebbe a rosszindulatú fröcsögésbe, valóban ne menjünk bele, elkezdened is kár volt.
2020. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk ha autószerelőre vagy villanyszerelőre van szükségem, akkor nem azt nézem, hogy milyen gyorsan, könnyen tanulta meg a szakmát, hanem hogy milyen jól végzi el a munkát. Mondjuk erre a 2 szakmára már párszor szükségem volt, óvónőre, tanítónőre meg évekig nap mint nap, de aneszteziológusra még nem. Persze lehet, hogy életem során vagy kétszer szükségem lesz, de pl. egy szakács, fodrász, stb. munkáját jóval többször "élvezem" az életem során. Én például nyelvet tanítok, ez is sok embernek fontos, sé szintén nem 1 év megtanulni.
2020. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%

"s küzdeni akarás, hogy elérjék azt a szintet, amit a férfiak."


Milyen szintről beszélsz, úgy általában? Mert kb. semmivel sem érnek el többet. Egy fikarcnyival sem vagytok jobbak.

2020. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
53%

#25: "A magyar szakmunkások szintje a béka feneke alatt van, az arcuk meg az egekben."


Ezt magadról írtad ugye? Mert az egód az egekbe, de setét vagy, mint az éjszaka.

2020. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 peca1000 ***** válasza:
57%

A legtöbb nőm 2-3x annyit keresett mint én, sőt volt aki 8x annyit.


Én csak minimálbért kerestem anno.


Èrdekelt?


Nem!


Ugyanolyan volt velük a szex, mint 1-2 csóróbb barátnőmmel.

2020. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!