Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivan akkor ha későn lép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha későn lép az ember?

Figyelt kérdés

Mivan ha akkor veszi észre a másik, hogy gond van és akkor kezd el lépéseket tenni a párkapcsolat érdekében mikor már a másik fél annyit várt és próbálkozott, hogy kezdi feladni?

Őszintén, nyíltan kommunikáltam, hogy probléma van. Mindig őszinte voltam és úgy érzem most, hogy ég a ház már tényleg észrevette a párom, hogy ez most már nagyon komoly és belefáradtam a próbálkozásba. Kicsit már semleges vagyok a dolog felé, nem is tudom megfogalmazni. Valahogy annyira meguntam a folyamatos várakozást és esélyadást, hogy már nem is érdekel. Nincs erőm még energiát belefeccölni és nem korrekt, hogy azt várom javuljon meg magától, de már nincs erőm. Sokat próbálkoztam. Legalább, hogy megértse és komolyan vegye, már azt is nehéz volt elérni. Esetleg tanácsokat tudnátok adni? Valakinek ismerős szituáció? Volt energiája még egy esélyt adni, hátha....?

Sok éve együtt vagyunk. 20-on évesek.



2020. dec. 9. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most egy kicsit el kellene távolodnotok egymástól, hogy mindketten át tudjátok gondolni a dolgokat és újra tisztán lássatok. Én pár hetet javasolnék, szerintem 2 hét kavés, annyi idő alatt csak épphogy lenyugodnak a kedélyek. 1-2 hónap már elég ahhoz, hogy megérezzétek a másik hiányát és meglássátok milyen lenne az életetek egymás nélkül. Aztán ha mindketten úgy gondoljátok, hogy jobb lenne együtt, akkor hajrá. De szerintem semmiképp ne egy ,,folytatás" legyen, hiszen nem működött úgy, ahogy volt. Inkább egy újrakezdés működhet. Ez egy hatalmas őszinte beszélgetéssel kell, hogy induljon, és szépen lassan újra le kell fektetni az alapokat, majd felépíteni egy (reméljük) működőképes kapcsolatot.

Szorítok nagyon!!

2020. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz valami dolga, semmi értelme arra várni, hogy majd feladja a feladatait. Engem ez annyira irritál, hiteget az ilyen ember, de közben le se sz@rja, hogy az én időmet rabolja a saját önzése miatt. Nem fogja neked bevallani, hogy valójában rohadtul nem fog ráérni a jövőben sem, de kell a tartalék barátnő. Egyetemre járok és melózok, mégis van időm a jelenlegi páromra, az exem meg egy idióta volt, ő is a végén kezdte volna komolyan venni. Sokkal boldogabb vagyok és rájöttem, hogy nem nekem volt sok elvárásom, a mostani értelmes barátom képes velem foglalkozni.
2020. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11 köszönöm. :)

#12 igen, én is ettől félek. nálunk a helyzet az, hogy párom se vallja be szerintem magának, hogy később se lesz rám ideje (szerintem).

2020. dec. 9. 14:36
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
ha nincs ideje most az igy is van!!! Mi sem taliztunk a párommal már egy hete, pedig 3x szoktunk hetente. Sajnos ez egy ilyen időszak. De ő felfogja, igaz hogy depresszios lett, de probálom tartani benne a lelket. Karácsonyy után már lesz idő
2020. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

16 év után léptem ki hasonló okokból. A férjem nem érti miert nincs esély rendbehozni,elsikálni, megjavítani.

Mindaddig meg tudtam volna, míg szeretem, mint azelőtt. De kiölt belőlem mindent.Februárban volt mikor kapott még egy esélyt változtatni. Nem élt vele. Külön lettünk szeptemberben és egy cseppet sem bánom. Lett volna ideje. Ti se húzzatok feleslegesen.

2020. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!