Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi zsebpénzt adjak havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi zsebpénzt adjak havonta a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm is dolgozik, de úgy gondolom, egy férfinek illik pluszban megjutalmaznia a barátnőjét, márcsak hálából is, hogy a sok pasi közül pont minket választott

2020. dec. 10. 02:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%
Menjen el dolgozni és semennyit.Gyereknek ad zsebpénzt az ember.
2020. dec. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem adtam zsebpénzt egyik barátnőmnek sem.De szerintem ki is kérték volna maguknak, hogy ők nem prostik.2 éve vagyok a mostani párommal és 1,5 éve élünk együtt de ilyen, hogy zsebpénz eszünkbe se jutott.Hála?A kutya hálás a gazdinak amiért őt választotta.Súlyos önértékelési problémád van amit ezzel akarsz kompenzálni.
2020. dec. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Sztem azt fontos átgondolni, hogy a bnőd is ugyanígy gondolja-e, hogy pont ebben a fomában kell honorálnod az ö választsát?

Ha igen, akkor tényleg csak az összeg a kérdés.

(Amúgy itt most nem jogos a többesszámú megfogalmazás a #6. hsz-odban, de hát jól van, így sikerült no... ).

2020. dec. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább abból a pénzből vidd el kikapcsolódni,sokkal jobb mert így lesz izgalom a kapcsolatotokban.
2020. dec. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként mondom biztos megsértődnék ha a párom zsebpénzt akarna nekem adni. Arról nem is beszélve hogy ha te ezt azért csinálod mert annyira hálás vagy hogy téged választott akkor nagyon önbizalom hiányos lehetsz az meg nagyon kiabrandito.
2020. dec. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

[link]



Egy kis olvasmany Neked :)

2020. dec. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

"Köztudott, hogy a nők válogatnak a pasik közül"


Már ha nem vagy jóképű. A jóképű pasik is válogathatnak a nők közül.

De ezek szerint te ronda vagy és így akarsz kompenzálni, hogy meg tudd tartani. Pech.

2020. dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Már bocs, de 250-ből bőven marad pénze ha felesben fizetitek a számlákat és nem valami hatalmas villában laktok.
2020. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsebpenzt kell adj h veled legyen akkor sokaig nem fogjatok huzni, hidd el sokkal tobben vannak akik nalad tobb "zsebpenzt" tudnak adni mint te. Amugy meg hogy szerintem ha ez benned felmerult + igy gondolkodsz nem tunsz tul eletkepesnek, ne is tervezz gyurut venni amig igy gondolkodsz mert sok jo nem lesz belole
2020. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem a barátnőmet, hogy mennyi zsebpénzt adjak neki ezentúl.



Most morcos, és nem szól hozzám.


Azt hiszem én jó nőt választottam :)

2020. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!