Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi zsebpénzt adjak havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi zsebpénzt adjak havonta a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm is dolgozik, de úgy gondolom, egy férfinek illik pluszban megjutalmaznia a barátnőjét, márcsak hálából is, hogy a sok pasi közül pont minket választott

2020. dec. 10. 02:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
97%

Baromira nem illik. Felnőtt nő, nem a gyereked.


Kedveskedés, ajándék ok, zsebpénz nekem megalázó lenne, pláne ha jutifalinak szánod.


A férjem ezt úgy intézi hogy közli hogy szívesen kistafírungoz ha gondolom, együtt elmegyünk, kiválasztom amire szükségem van és kifizeti helyben. Vagy átküld parfümös akciós emailt hogy szóljak ha elfogyott, szívesen vesz újat.

2020. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy ítélkeznék, válaszolok. Én úgy gondolom, hogy nem keresel te annyit, hogy egy olyan nő, aki értékeli a "zsebpénzt", veled legyen. Főleg, hogy a barátnőd sem keres nagyon keveset. Vagyis jó eséllyel egy olyan nővel vagy együtt, akinek megalázó lenne, ha zsebpénzt adnál. Szóval, ha te mégis anyagilag akarnád pluszban, akkor én ezeket mondanám:

1. Szállj be többel a közös költségekbe. Akkor ugyan nem pénzt adtál neki, de segítettél neki, hogy több maradjon a saját maga által keresett pénzből.

2. Vegyél meg neki olyan dolgokat, amikre tudod, hogy vágyik. Nem egy baromi drága holmira gondolok, de ha tudod, hogy nagyon vágyik egyfajta kozmetikumra, akkor azt megveheted. És azt még azzal is el tudod ütni, ha kellemetlenül érinti, hogy te is nagyon szeretnéd, hogy mindig ennyire gyönyörű maradjon, mint most, ezért te is figyelsz arra, hogy megfelelő dolgokkal ápolja a bőrét. De lehet amúgy bármi más.


Szóval az a lényeg, hogy ne direkten adj neki pénzt, hanem segítsd őt dolgokban, ha ez a cél. Hogy ne azt éreztesd vele, hogy meg akarod venni.

2020. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt akarod, hogy veled maradjon, akkor minél többet. Persze ez nem garantálja azt, hogy nem fog félrekefélni.
2020. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem pont így kéne kifejezni a "háládat"

Szeresd, halmozd el akkor ajándékkal, vagy te fizesd egyedül a fizetni valót.

Még ha nem dolgozna a barátnőd, meg is értem, de azt se zsebpénznek nevezném.

2020. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
30%

Egy újabb behódolt csicska!


Te neked igen egyedi felfogásod van az ismerkedésről, mert, hogy ez valójában nincs így (zsebpénz) az 100%


Vagy olyan barátnőd van, aki vlm módon érezteti veled, hogy elvár tőled zsebpénzt (goldigger) vagy magadtól vagy ilyen hülye!


És, ha már így állsz hozzá, hogy "márcsak hálából is, hogy a sok pasi közül pont minket választott" Az nagyon nem férfias, kicsit sem imponáló a másik számára! Nők szeretnek a férfi tulajdonsága(i) miatt felnézni a férfiakra. Mi férfiak meg szeretjük, ha felnéznek ránk és támogatnak. (Nem anyagilag)


A randik, virágok untig elég. Meg az egymás oda-vissza megajándékozása; szülinap, névnap, karácsony, Valentin nap.

2020. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tiniként volt olyan barátom aki azt mondta,hogyha megyek a városba a barátnőimmel vásárolni vagy enni szóljak neki bármikor és adni fog pénzt. Nagyon furcsán néztam akkor rá,bár nem éreztem egyáltalán azt,hogy ez most megalázó nekem,vagy lenéznek. Ő ezt látta otthon,mivel az apja egy gazad vállalkozó volt,plasztik nővel aki gondolom naponta kérte a zsét. Azt hitte a srác ez így működik.

Ugyan sosem kértem tőle,mert szerencse nem volt rá szükségem,de jól esett a gesztus és ezenkívül gyakran meglepett drágább ajándékokkal,virágokkal. Nekem bejött :)

Azóta volt olyan barátom is aki a kólára is sajnálta a pénzt ,200Ft-ot nem fizett volna ki :DD

Szóval szerintem nagyon kedves és aranyos vagy,hogy így akarod kifejezni szereteted,de inkább ajándékok formájában tedd szerintem is. Az jobban megmarad a lánynak is,hogy Pistitől megint kapott egy nyakláncot, vagy karórát mintsem,hogy hozzávágsz 30-40-50e ? amit eltesz inkább.

2020. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Simp alert.
2020. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne neki adni?
2020. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez szerintem így ebben a formában nem normális dolog. Ha (nagyon hülyén fogok fogalmazni) "meg akarod jutalmazni", akkor azzal teheted a legjobbat, ha simán a PARTNERE és TÁMASZA vagy. De ez meg nem jutalom. Ez alap.
2020. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%
Egy normális nő azt értékelné, ha félretennéd a pénzt. De ha ilyen hülye vagy, biztos nincsen semmid, nemhogy 400+ks fizud.
2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!