Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi zsebpénzt adjak havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi zsebpénzt adjak havonta a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm is dolgozik, de úgy gondolom, egy férfinek illik pluszban megjutalmaznia a barátnőjét, márcsak hálából is, hogy a sok pasi közül pont minket választott

2020. dec. 10. 02:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

"márcsak hálából is, hogy a sok pasi közül pont minket választott"

Nőként mondom hogy szánalmas ez a hozzáállás.

2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy másoknak - köztük nálad boldogabb, kiegyensúlyozottabb és intelligensebb embereknek - próbálod az észt osztani, hogy hogyan KELL a barátnőjükkel viselkedni, inkább fogadd el azt a szörnyű tényt, hogy te csak egy komplexusos kis butuska vagy.
2020. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
8%

Újra kérdezem:

Miért gondolod azt, hogy TE vagy a rossz választás és "hálából", hogy Téged választott mégis pénzt kell neki adnod?


Tényleg ennyire rossz pasi vagy?


Amúgy ha ennyire rossz vagy, akkor sztem heti 60k kijár. Egy luxus prosti órabére vajon mennyi lehet?

2020. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült ennyi hülyeséget összehordanod? :D

Mondjuk aki egy ilyennel együtt van, az tényleg pénzjutalmat érdemel... :D


Komolyabbra fordítva a szót - bár egy ilyen kérdésnél ez eleve nehéz -, normális körülmények között a párkapcsolat nem erről szól. Nem az apja vagyok, hogy zsebpénzt adjak, és nem is a beosztottja vagyok, hogy adózzak neki. Hanem egymás társai vagyunk. Így is sok kapcsolat túlságosan át van itatva az anyagiakkal, nem kéne még rátenni egy lapáttal. Én mindig is a rugalmasság híve voltam. Ha nem volt valamire pénze, természetes, hogy adtam. Egy párkapcsolat egymás kölcsönös segítéséről is szól. Ez pedig a legritkábban tervezhető be előre, pontos összeg formájában.

Ráadásul az, hogy te úgymond azért fizetsz neki, mert veled van... hát hadd ne mondjam, kicsit burkolt prostitúcióra hajaz. Én pedig mind a barátnőmet, mind magamat, mind magát a kapcsolatot jóval többre tartom, mint egy piaci adásvételi ügyletet.


"Ezt nektek is így illene, egy férfinak ezt alap dolog lenne megtenni"

Khm... nem, egy prostizó lúzernek ez alap dolog, de egy FÉRFI nem kifizetendő termékként tekint a szerelmére.


"csak ti nem értetek a nőkhöz"

Most a te hibád, hogy leköptem a monitoromat! :D

Őszintén kérdezem: te tényleg elhiszed magadról, hogy ekkora nagy Jani vagy, vagy csak játszod az eszed? Eléggé groteszk annak a szájából, aki pénzben méri a szerelmet. :D Remélem, nem fogsz ettől összetörni, de jó, ha tudod, hogy nem mi vagyunk azok, akik nem értenek a nőkhöz.


"Köztudott, hogy a nők válogatnak a pasik közül, nem pedig fordítva"

Ezt tipikusan a komplexusos, komoly önértékelési, szociális, és gyakran mentális problémákkal küzdő "férfiak" hangoztatják. Azok, akik félnek a döntéseikért felelősséget vállalni, és ilyen hangzatos szófordulatokkal próbálják azt a másikra hárítani. Ez persze gyakran egészségtelen mértékű szubmisszivitáshoz, és akár újabb komplexusok kialakulásához is vezethet.

Tudod, a valóság az, hogy mindenki választ. A férfi is, és a nő is. És ha egymást választják, akkor mindenki happy. Ha meg nem, akkor az nem a pénztől lesz működőképes. Ha pedig te a saját választásodat nem tekinted választásnak, az megint csak önértékelési problémákra vezethető vissza.

Tudom, van, aki azzal "érvel", hogy a nő választ, a férfi szerepe pedig kimerül abban, hogy elfogadja-e ezt a választást. Nos, ez tipikus példa a belemagyarázásra. Ugyanezt fordítva is rá lehetne fogni a párválasztás folyamatára, pont ugyanannyira lenne kisarkított belemagyarázás. Csak ugye így sokkal hangzatosabban lehet a felelősséget magunkról lerázni, mint ha reálisan és egyenesen két ember közös döntéseként tekintenénk rá.


Ami pedig a hálát illeti: természetes dolog, hogy az ember hálás azért, ha lehet egy társa. De ezt a hálát nem pénzben, és nem ilyen "prostizós" stílusban kéne kifejezni.

Tudod, nem a pénz a minden.

2020. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ez a zsebpénzes dolog kicsinyes és röhejes. Most ha havi 20.000-rel odaállsz elé, akkor minimum pofonvág.

Ha mindenképp anyagi előnyödet akarod fitogtatni,

Vegyél neki egy kocsit ajándékba.

Azért hálás lesz és örülni fog h téged választott.

Ezenkívül wellness-nyaralás, külföldi út, drága ékszerek, ruhák, táskák, cipők, ennek a nők nagyrésze örülni szokott.

Mondjuk így már hamar lába kél annak a 450e-nek... sztem a kivagyisággal várd meg amíg nem az átlag fizut keresed hanem kicsivel jómodúbb leszel (mondjuk legalább havi 1 milla aktív-passzív bevételed van).

2020. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki százezret :)
2020. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az ember maximum a gyerekének ad zsebpénzt, illetve ez a nőnek is megalázó.
2020. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

37: a nőnek az sem megalázó, hogy együtt legyen egy olyan """férfivel""", akivel nyugodtan közölheti, hogy "adj pénzt, és örülj, hogy velem vagy", mire a pasas meg mégsem dobja ki...


Ezek után a pénz már másodlagos :D

2020. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Csak troll a gyerek.
2020. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya lehetsz ha pénzzel köszönöd meg h téged választott 😃
2020. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!