Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha más nőket lájkol?

Figyelt kérdés

Azzal nincsen bajom, ha lájkolja egy már régóta ismerősének számító nő képét. Joga van hozzá, én is lájkolom néha a férfi ismerőseim képeit. De most észrevettem, hogy ha van egy "újabb" női ismerőse, akkor annak belájkolja pl a 2018-as képeit is... Ha egy friss képet lájkol, azt még elnézem, de ez, hogy évekkel ezelőtti képeket lájkolgat, az már eléggé k*rólájk kategória.

Szerintetek hogy venné, ha ezt szóvá tenném? Jogos, hogy ez zavar? Vagy amíg ez csak egy lájk, addig ne zavarjon?



2020. dec. 14. 22:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

8# Pontosan. Ha nekem kezdi el egy férfi az évekkel ezelőtti képeimet lájkolgatni, akkor azt úgy veszem, hogy akar valamit, márpedig elég nyilvánvaló mit. Különben nem lapozgatná a képimet vissza az őskorig, és lájkolná be mindet.

10# Igen, ez is zavar, hogy ezt látják a közös ismerőseink is. Meg mit gondolnak azok a nők, akiket lájkol, közben meg tudják, hogy az én párom... Szerintem nem okés.

2020. dec. 15. 13:28
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez egy kicsit más kérdés, de te ezt honnan látod egyébként? Én se Facebookon, se Instagrammon nem látom, melyik ismerősöm miket, kiket lájkol, pedig senkinek nincs leállítva a követése. Egyedül annyit, hogy nagy ritkán a Facebook megosztja, ha valakit érdekel egy esemény..


Különben igen, engem is nagyon zavarna. Ráadásul még csak nem is titokban nézegeti, hanem nyíltan lájkolgatja... Nagyon megalázó.

2020. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én konkréten úgy vettem ezt észre, hogy a facebook ki szokta írni, hogy xy ennek és ennek az ismerőse lett, ha rámész a képére a chat-nél. Egy ideje már láttam, hogy valahogy ezek az új ismerősök mindig nők. Úgy voltam vele megnézem már kik azok. És ha rámész az ismerősire ott van, hogy "újabb ismerősök". És ahány hölgy profilját megnéztem, mindig ott volt a párom neve a lájkolók között, régi képeknél is, noha csak most lettek ismerősök :/
2020. dec. 15. 19:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Hűha, ez így tényleg gyanús. :((
2020. dec. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!