Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beágyaztok minden nap vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beágyaztok minden nap vagy sem ? Kardinális kérdés veszekedés téma

Figyelt kérdés

Kardinális veszekedést pont

Parom szerint be kell mindig el rakni az agynemutartoba

Szeritnem elég megigazitwni és esetleg eltakarni egy pléddel rá


2020. dec. 15. 09:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
de a szex legalább jó? megéri ez?
2020. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Amit éjszaka paplant, párnát összegyűrök, rendbe rakom, kisímítom, vagy egy nagy ágytakarót teszek rá, vagy (mivel szép az ágyneműhuzat) csak egy kisebbet összehajtva a végére. Rakok oda 3 díszpárnát és ennyi.

Szépen is néz ki, de nem sok vesződés.


Ágyneműtartóba max akkor raknám, ha kihúzhati kanapéágyam lenne, de nem olyan így feleslegesnek tartom.

2020. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak napok, amikor nem teszem, mert rohanás van. Ilyen miatt veszekedni nettó hülyeség.
2020. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Minden reggel és este együtt ágyazunk be/meg. Nekem nagyon fontos. Egész nap itthon vagyok, nem szeretem, ha kint van az ágynemű, nekem olyan disznóól hatást kelt. De kinek mi, van aki előhagyja. Ha betegek vagyunk, egész nap kint lehet, az más tészta. Kislányom nagyon szeret ágyazni, húzkodja nagy örömmel a plédet :)
2020. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi okokból jó, ha több órát szellőzik, így túl gyorsan nem kell betakarni v. elrakni.
2020. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért függ attól is, hogy van-e külön hálószobátok, vagy a bevezetőben ágyon henteregtek a home office alatt.
2020. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

Elég szomorú, hogy felnőttként ilyenen vitáztok.

Én anno mindig beágyaztam, párom nem, mert jobban szereti szellőztetni az ágyneműt. Feltámasztja a párnákat, ha van hely, kiteríti a paplant. Ennek több értelmét láttam, így átálltam én is erre. Akkor igazítjuk meg szépen, ha vendégek jönnek, egyébként inkább levegőzzön.

2020. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

évek óta nem ágyaztunk be. ha vendég jön, megigazítás és pléd, amúgy meg szalad az egész úgy, ahogy reggel kimásztunk belőle.

de tekintve, hogy maximum néhány perces a tevékenység, abszolút nem az a dolog, ahol ne lehetne valami közösben megegyezni és mindkettőtöknek ahhoz tartania magát.

2020. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Hagyni kell levegőzni, egész éjjel abban vagy, izzadsz, dörgölődsz hozzá.

A háló erre van első sorban, semmi értelme nem lenne elrakni, aztán elővenni.

2020. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Kinek van ideje ilyenen vitázni?

Én megigazítom, a párom nem, és nem érdekel egyikünket sem, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

2020. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!