Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beágyaztok minden nap vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beágyaztok minden nap vagy sem ? Kardinális kérdés veszekedés téma

Figyelt kérdés

Kardinális veszekedést pont

Parom szerint be kell mindig el rakni az agynemutartoba

Szeritnem elég megigazitwni és esetleg eltakarni egy pléddel rá


2020. dec. 15. 09:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ritkán ágyazunk be. Mivel én 3 műszakban dolgozom, sokszor "meleg váltás" van.
2020. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ágyazok be, szellőzzön csak, csak kisimítom és kiterítem az ágyon. A hálót csak alvásra használjuk, eszembe se jutna naponta elpakolni az ágyneműt. Minek?

Éltem kis garzonban ahol a kihúzható kanapé volt az egyetlen ágy, ott nyilván elpakoltam, de külön hálószoba esetén nem fogok magamnak extra munkát csinálni tök feleslegesen, ennyire azért nem hobbim a házimunka :D

2020. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

Csak ha vendegek jonnek egyébként ugy van ahogy kimasztunk belole.

Sztem akit zavar az igazítsa meg

2020. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem ágyaztam be. Eleve én az a típus vagyok, aki reggelente azt se tudja hanyadikán van elseje, meg amúgy értelmét se látom. Akinél kicsi a lakás és hálószoba nappali is, fogad ott másokat, vagy napközben ott tevékenykedik az oké, de amúgy minek csináljam magamnak a plusz munkát.

Nagyszüleim voltak erre háklisak, de még ők se rakták el minden nap az ágyneműt, csak megigazították és letakarták ágytakaróval.

2020. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen is ágyneműtartóm. A párnákat, takarókat felrázom, elrendezem, rá megy a pléd és a díszpárnák.

A barátnőim sem pakolják el a takarót az ágyneműtartóba, mert nekik sincs olyan :)

2020. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő jön hozzám akkor beágyazok, egyébként úgy fekszek le este, ahogy reggel kimásztam belőle.40f
2020. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ágyazok be. Minek? A hálószoba csak a miénk, ha vendég jön, őt úgy se ott fogadjuk. Egyébként is sok időt töltök az ágyban (filmezés, netezés), szóval felesleges munkára nem pazarolom az időm.
2020. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg intézem a reggeli teendőimet, addig nyitott ablak mellett szellőzik, utána elpakolom + hetente mosom a huzatokat/lepedőt.

30/F

2020. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Fontos, hogy kiszellőzzön az ágynemű.

Alapból nem értem, miért kell berakni az ágyneműtartóba, az ágyon úgyis csak alszol, csak felesleges pluszmunkát csinálsz magadnak.

2020. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, le sem takarjuk, csak úgy hagyjuk gyűrötten. Senki nem megy be oda rajtunk kívül, engem meg nem izgat egy gyűrött takaró látványa. Szerintem semmi értelme valamit minden nap elpakolni, aztán elővenni. De ha ennyi ideje van, akkor hajrá.
2020. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!