Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beágyaztok minden nap vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beágyaztok minden nap vagy sem ? Kardinális kérdés veszekedés téma

Figyelt kérdés

Kardinális veszekedést pont

Parom szerint be kell mindig el rakni az agynemutartoba

Szeritnem elég megigazitwni és esetleg eltakarni egy pléddel rá


2020. dec. 15. 09:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk franciaágy van, egyszobás lakás. Ha dolgozni megyünk, akkor szépen megigazìtom reggel, és egy nagy plèddel letakarom, felrakom a díszpárnákat. Hétvégén elrakom az ágyneműt az ágyneműtartóba, majd ugyanúgy plèd és díszpárnák.
2020. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A hálóban csak az ágy és egy szekrény van, nem átjáróház, senki nem látja. Minden reggel megigazítom de elpakolni nem szoktam... nem kihúzható kanapé, hogy el kelljen tüntetni az ágyneműt. Gondolom akkor szokták elpakolni, ha valakinek kanapé jellege van, olyan helyen van, ahol más is láthatja vagy használja napközben és nem akar a kinti ruhájában fetrengeni benne.
2020. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttünk rá évek után hogy teljesen felesleg napi szinten beágyalni. Ritkán jönnek hozzánk vendégek, akkor beágyalunk. Illetve mikor kirázom az takarókat, párnákat meg leporszívózom az ágyat. De amúgy minek? Csak mi látjuk.
2020. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem szoktunk, de ha ez ilyen fontos a párod számára, én beágyaznék kérdés nélkül.
2020. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Neki fontos akkor csinálja ő.

Szerintem az is megfelelő ahogy én csinálom ,letakarva pléddel és ra két párna .


Csak érdekes volt olvasni ki hogy gondolja.


Egyébként ha vendég jön nem itt fogadjuk hanem a nappali-konyha egyben van és ott és ott van egy sarokgarnitura.

2020. dec. 15. 14:36
 26/27 anonim ***** válasza:
Nincs ágyneműtartónk az ágyban, a szekrénybe meg nem fér be az ágynemű. Szóval megigazítjuk és leterítjük egy vékony takaróval. De hétvégén még ezt se, akkor úgy van szét egész nap.
2020. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kinek így, kinek úgy! (Egyébként én leszarom)
2021. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!