Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok elég jó a férjemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk, nem éreztem ezt. Ő most 42, én 36. Az utóbbi években ő egyre jobban néz ki, egyre sármosabb. Én hervadok, főleg mióta megszületett a babánk. Csodás férj és apa, nem ad okot ilyen gondolatokra, mégis úgy érzem, bár egy szintről indultunk, most ő sokkal jobb pasi mint én nőben. És rettegek, hogy ezt ő is érzi. Tényleg nem adott ilyen gondolatokra okot, egyszerűen csak van itthon tükör. Más is érezte így magát? Mi lett a vége?

2020. dec. 18. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Adj te is többet a külsődre, sportolj, szexi fehérnemű meg ilyenek. Szerintem szeret, de a te önértékelésednek jót tenne, ha szebbnek látnád magad, szóval próbálj meg tenni érte.

A hálószobában is érdemes feldobni a dolgokat, hogy fennmaradjon a szikra vagy legalábbis megbeszélni ki hányszor igényelné és próbálni minél többször összehozni a dolgot.

2020. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Tipikus esete annak, amikor valaki életében minden klappol, ezért unalmában gyorsan gyárt magának egy felesleges problémát.
2020. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Először is:


Magadnak nem vagy elég jó.


Másodszor:


Olyan nincs, hogy régen tetszettél magadnak, és ez ne lehetne ugyanígy.Életmód,sport, lelki dolgok rendbetéle, megfelelő vitaminellátottság, minőségi pihenés, fodrász, stb stb... Te vagy a nő, neked kell tudni.

2020. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy elég jó, akkor legyél jobb! Változtass mindset-et, kezdj el többet törődni a külsőddel, vágj bele új dolgokba.
2020. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Leggyakrabban a hervadas az otthonlevestol van. A szar kedvtol a szemed nem ragyog, a borod se, es nincs ertelme tul csinosnak se lenni.

Nem tudom, nalad mit takar, de sajat tapasztalatom az, hogy a lelkiallapot az arc verkeringeset is befolyasolja. Mikor legpocsekabb faradtan is arcot mosok, inkabb csak jelkepes sminket teszek fel, es elindulok, mar az utcan egy tukorben masik ember nez ram vissza.

Probalj nem idoigenyes szepsegritualekat vegezni, legyen az egy arcpakolas mikor elhatarozod, hogy magadhoztersz, mint egy kokadt szobanoveny.

2020. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Sport. Mindennel tobbet er.


40/N

2020. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ja, es menj vissza dolgozni. Lesz ertelme normalisan kinezni.


Nekem segitett, hogy apolt, csinos kolleganoim vannak. Ontudatlanul is sokmindent atvettem toluk (pl. koromfestes). Ujra a regi vagyok, van onbizalmam, a ferjem buszke ram.

2020. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nyerek 10 hónapos kora óta dolgozom, teljes munkaidőben.
2020. dec. 19. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sportolj is. Nekem az nyomta fel az onbizalmam. Hetkoznap fektetes utan (8-kor kezdem, de nagyon feldob, pedig elotte hullafaradt vagyok), hetvegen a delutani alvas alatt.


Nem vagyok hervadt:)

2020. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked az ilyen gondolatok miatti lelki hervadásod a baj.
2020. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!