Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes lehet hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes lehet hosszú távon egy kapcsolat ha az egyik fél ugyan elfogadja a köztük lévő különbségeket, de mégis zavarja!?

Figyelt kérdés

Tehát ha azt mondom hogy igen, vannak köztünk különbségek, és elfogadom őket; legyél olyan amilyen.

De attól még zavarnak ezek a dolgok csak nem beszélek róla mert ugye kijelentettem hogy elfogadom őket. Másfelől ha egyszer mégis felhoznám akkor magamat hazudtolnám meg előtte mert ha mégis valami gondom van akkor miért fogadtam el őt korábban olyannak amilyen...


Ugyanis ez a helyzet jelenleg, és a szexben is vannak olyan pillanatok amikor én nagyon szeretnék valamit de ő azt nem szereti csinálni amit ugyancsak elfogadtam, így nem is említem már meg neki. De attól még néha jól esne és valahol magamban zavar hogy nem kaphatom meg.


Egyszóval bizonyos szinten vannak ilyen elfolytott dolgaim amiket az együttmaradásunk érdekében nem hozok fel.


Mit gondoltok? F


2020. dec. 19. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami zavar, azt nem fogadtam el.


Gondold újra...

2020. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szex... Alap pillér. Itt bukta lesz.
2020. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csak mondod, hogy elfogadtad, de valójában nem.

olyan dolgok ezek, amikkel nem tudsz együttélni?

2020. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy elfogadtam olyannak amilyen, mert hűséget tettem neki hogy együtt maradunk (nem vagyunk házasok, sem jegyesek). Csak ez még akkor volt amikor nem ismertem ki eléggé, bár akkor is együtt voltunk már jó ideje.


Sokszor találkozok olyan nőkkel akikkel jobban összepasszolnánk, egy rugóra jár az agyunk, egyforma a humorérzékünk, érdeklődési körünk, stb. Ilyenkor arra gondolok hogy mennyire jobban érezném magam ha egy ilyen párom lenne, mert a mostaninál ezek egyike sem áll fent.


#3, együttélni együtt tudok ezekkel a dolgokkal, de közben azt is tudom hogy mással biztosan boldogabb lennék és lenne is rá lehetőségem hogy ezt elérjem, de köt a felé tett ígértem. S nem akarok magamból bohócot csinálni, sem belőle.


Nem vagyok könnyű eset tudom, annyit beszélek(írok) mint egy nő. De tényleg kis túlzással itt örlődöm mert Ő boldognak tűnik mellettem, viszont én nem vagyok az.

2020. dec. 19. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, mintha te azt hinnéd, hogyha egyszer összejöttél valakivel, akkor vele kell maradnod, mert hiszen már összejöttetek. Elég gyerekdednek tűnik nekem ez az egész, a leírásod alapján egyáltalán nem is akarsz vele lenni, akkor mi a kérdés?
2020. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokat azért van esély ténylegesen elfogadni, de nehéz ez magaddal szemben is. Nekem van pár nagyon egyszerű dolog ami más nőnek kb. semmi, az én barátnőm mégis beteg dolognak tartja és sosem teszi meg előttem, 10+ éve együtt vagyunk, beletörődtem ebben, tényleg elfogadtam, ha nagyon hiányzik max keresek egy olyan filmet amiben látok ilyesmit. Cserébe minden másban odateszi magát, igazándiból semmit nem hiányolok meg alapjában a szex is bazi jó. Szóval ez nem fekete meg fehér, neked kell eldönteni mi fér bele mi az amin még könnyedén át tudsz lendülni főleg akkor ha szereted is. Szerintem a teljes tökéletesség amúgy sem létezik, lehet mással a szex lesz hibátlan és minden kívánságodat teljesíti mellette meg egy lusta munkakerülő tróger lesz vagy akármi....
2020. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!