Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a pasim annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasim annyira visszaesett a gyászba, hogy szinte mindennap a halott legjobb barátnője sírjánál részegedik le?

Figyelt kérdés
A lány 1 éve halt meg, ami nagyon megrázta a barátomat, konkrétan megtartotta egy pulcsiját. Egyfolytában iszik, szinte többet van a temetőben, mint velem. Kezdett jobban lenni, de az utóbbi pár hétben megint visszaesett. Mégis, hogyan segíthetnék rajta? Nem akarom ezt az egészet eldobni, együtt nőttünk fel. 20 évesek vagyunk
2020. dec. 21. 22:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Nyilvan szivas, hogy meghalt a pasid excsaja, de az viszont itt nyilvanvalo, hogy o nem tette tul magat rajta, mellesleg nem is elvarhato szerintem, ha 1 eve tortent.


Szerintem beszelj vele errol, hogy igy mit erez, meg mit lat merre megy a jovo.

2020. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Keress a barátodnak szakszerű segítséget (pszichológus, pszichiáter, terápia), mert úgy tűnik egyedül nem képes helyretenni ezt magában. Ez a legfontosabb lépés, egy év, de szerintem egy hónap után sem kéne így viselkedjen.


Ezzel az egyszerű lépéssel magadon, a kapcsolatotokon és természetesen a barátodon is segíthetsz. Ha magánorvosra nem telik, akkor háziorvos is tud beutalót írni állami finanszírozású orvoshoz.

2020. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
AZ alkeszek mindig találnak okot a piálásra, de itt más pszichiátriai gond is befigyel.
2020. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem a csaja volt, már együtt voltunk amikor ők még barátok voltak éppen ezért is zavar és aggódom, hogy ennyire megviseli. Nem alkoholista,

ezelőtt szinte nem is ivott, de már abban sem vagyok biztos, hogy nem használ valami mást is.

2020. dec. 21. 23:14
 5/29 A kérdező kommentje:
Ha kérdezem nem mond róla semmit csak annyit, hogy hiányzik neki meg, hogy neki nélküle élni sincs kedve.
2020. dec. 21. 23:16
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy "nem volt a csaja", ő még a szerelmének tekintette ezek szerint. Nem azért, de ez abnormális viselkedés, ha csak barátok voltak(meg egyébként is). Én nő vagyok, tinikoromban volt egy baráti társaságom, aminek tagja volt pár srác, akiket kisgyerek korom óta ismertem. Az egyik fiú sajnos nagyon fiatalon, 18 évesen meghalt. Persze gyászoltam, ahogy a többiek is. Azóta is viszek neki virágot halottak napján, volt, hogy rendbetettem a sírját. De azért ilyeneket, mint a te pasid nem mondtam/gondoltam soha, nem viselkedtem így. Ez nem baráti érzésekre utal.
2020. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
És mégis mit tegyek? Hogy hozzam ezt fel? Vagy inkább hallgassak?
2020. dec. 21. 23:42
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nem VOLT alkoholista, de ha már egyfolytában iszik egy éve, akkor már az. És igen, egészen biztos, hogy szerelmes volt a lányba, és abban pedig lennék biztos, hogy nem volt közöttük semmi. A viselkedése nagyon nem stimmel.
2020. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem baratsag volt hanem szerelem. A pasi atvagott teged. Csunyan mondva mivel o valoban atvagott hisz a masik csajt szerette, erdemli a sorsat.. csunya mondas de igaz.


Hagyd had legyen vele. Legyel boldog azzal aki miattad mondana olyat hogy nincs ertelme elni nelkuled! De NE probaljatok ki hogy igazat irtam e. Csak boldogan eljetek! De ne ezzel a hazug sraccal..


N

2020. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%

9 vagyok. Ja es tuti megvolt neki a csaj.. hagyd a francba az egeszet.


Lesz jobb kapcsolatod!

2020. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!