Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam ajándékba a kocsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam ajándékba a kocsit amit az exem vett nekem?

Figyelt kérdés

Exem, akivel fél éve szakítottam előállt ma azzal, hogy autót vett nekem karácsonyra. Fél évig nem beszéltünk, erre ma ideállított álmaim autójával, pontosan abban a színben amiben vágytam rá és pontosan az a típusú kocsi amilyet akartam... jelenlegi páromnak nincs pénze kocsira, sőt jogosítványa sincs. Nekem pedig nagy szükségem lenne az autóra, mert így jóval könnyebb lenne munkába is járni és az ügyeimet is intézni. De szerintem párom kiakadna ha exemtől elfogadnék egy 7 milliós kocsit...


Szívem szerint elfogadnám...


24N


2020. dec. 22. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Vegyél inkabb biciklit, sokkal gyorsabb.


Egyébként eléggé kamugyanús a kérdés, rengeteg a megválaszolatlan rejtély. Pl. Kinek a nevén lenne a kocsi? Egybe lett kifizetve, vagy hitelre?

2020. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Végre egy kérdés, ami nem kamu! Egész nap azt vártam, hogy jöjjön végre egy valódi, igazi kérdés :)
2020. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
#2 :D
2020. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Roppant életszerű helyzet. :-)))
2020. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Ne fogadd el.. Mivel nem a jelenlegi párod.


7 milliós autóval nem dicsekedszünk.. Én X5M-et használok mégse vágok fel vele. :-)

F

2020. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha előtte nem voltál hajlandó pénzért kurválkodni, akkor most miért akarsz?
2020. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

szerintem szopd le!


Mégiscsak karácsony van, meg aztán buszozni nagyobb szopás...

2020. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
#7 😂😂😂😂😂
2020. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
egyértelműen provokatív kérdés, jelentem
2020. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
#6 most sem pénzért csinálna, autóért. Ezért különösen érthetelen hogy miért emelted ki azt, hogy pénzért. Qrválkodni általában anyagi javakért, többnyire pénzért szokás. :)
2020. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!