Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném elvesztení!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném elvesztení! Várjam meg amikor 18 leszek és utána folytassuk? Vagy hagyjam és hallgassak a szüleimre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni abbana kérdésben,h mit kéne tettem!?Én 15éves vagyok a párom pedig 25éves vagy is 10évvel idősebb.A szüleim félév után eltiltottak tölle. Nem találkozhatunk nem beszélhetnük semmi. :( De nagyon szeretjük 1mást.NEm szeretném elvesztení!Várjam meg ameddig 18 leszek és utána folytassuk?Vagy hagyjam és hallgassak a szüleimre?
2008. dec. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a válaszhoz azt kellene tudni, pontosan miért tiltottak el tőle a szüleid? Talán mert elhanyagoltad a tanulást? Ezt tényleg nem kéne. (Bocsi, de pl. a helyesírásod pocsék, és annyi benne a hiba, hogy nem lehet a sietségre fogni...)

Valóban elég nagy a korkülönbség, és nem biztos, hogy hosszútávon egyeznek az igényeitek, illetve, hiába tetszetek egymásnak, az életstílusotok nem biztos, hogy összevág. Van közös témátok? Szerinted őt érdeklik hosszútávon a számára már csip-csupnak számító iskolai ügyeid, a dolgozat, a földrajzóra, hogy milyen hülye ez meg az a tanár, vagy osztálytárs - Téged meg érdekelnek az ő munkahelyi ügyei, meg a megélhetés, a mindennapok, a gázszámla, stb?

Továbbá, ha fentieket át is hidaljátok - komolyan akar ő Téged? Nem csak hülyít, vagy esetleg szexuálisan ki akar használni, a kíváncsiságod és tapasztalatlanságod folytán? Ha vannak is romantikus megnyilvánulásai, annak nem kell bedőlni - a legtöbb pasi tudja, hogy úgy nem lehet egy csajt lefektetni, hogy "na jössz dugni?"

Ha mégis biztos vagy benne, hogy akar Téged, és emberként is szeret, tisztel, akkor meg ki fogjátok bírni a nehéz időszakot, és lehet, a szüleid később megenyhülnek.

2008. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ebben az időszakban 10 év nagyon sok, úgy vélem jogos a szüleid féltése. Mondjuk a virágnak nem lehet megtiltani hogy kinyiljon. ez is igaz...de gondold át, hogy ez kell e neked 15 évesen...egy komoly kapcsolat...hiszen még élned kell...azt hiszed hogy ez most hű de jó, de hidd el hátulütői is vannak annak ha állandóan függsz egy embertől, én 18 vagyok és nagyon sokszor rosszul esik az a kötöttség amit egy tartós kapcsolat sző...nem azért mert szeretem a kicsapongó életet, vagy ilyensmi, de néha jobb lenne kötelességtudat nékkül, csak úgy élni...elmenni a brátokkal csak úgy és nem beszámolni senkinek...

úgyanakkor egy 25 éves srácnak már elég nagy igényei vannak minden téren, amit nemtudom megadhatsz e neki...gondold át, egy akkora férfinak már nő kell, és te még úgymond "gyerek vagy", hivatalosan még 3 évig...ha történne valami olyan dolog akkor az már bőncselekménynek számit...én nem akarlak sem megbántani sem lebeszélni csak mondom a tényeket, hogy mérlegelni tudj...azért egy 16-18 éves fiú inkább megfelelne véleményem szerint. de a te életed, dönts legjobb belátásod szerint. Üdv Neked

2008. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Nagyon sokan írnak hasonló problémáról.

Én csak azt nem értem, hogy mégis mire számítanak a 14-15 éves lányok? Az első hozzászólónak tökéletesen igaza van, nekem is ez a kérdésem mindig, hogy a föcióra-felelés-tanárnéni-csini-ruci-stb. világot hogyan lehet összegyeztetni a fizetésemelés-reggelkoránkelek-gázszámla-okmányiroda-főnökpiszkál-határidők-stb. világgal. A másik, hogy gyakran jönnek azzal, hogy ők még nem készek a szexre, de könyörgöm, gondolkozzanak már, 24-25 éves férfi üljön a (már elnézést, de) dagadó heréivel és halgassa a 10 évvel azelőtti korú sztorikat, amik neki már a múlt emlékei? Szóval mi a fenét gondolnak? Szex és egyebek nélkül meg lehet úszni?

2008. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is óriási a korkülönbség és a kettőtök közötti életstílus különbség. Én kizártnak tartom, hogy egy 25 éves pasi komolyan gondolna egy kapcsolatot egy 15 évessel. Én nem is értem, miért ennyire buták, hiszékenyek a korodbeliek. Minden kamu szöveget bevesztek, szerintetek dúl a love, de szépen kihajít majd a fenébe, amint lefektetett, te meg kesereghetsz. Szerintem csak a szexre megy ki a játék. Abban pedig 1000 %-ig biztos lehetsz, hogy nem fog rád 3 évet várni. Kizárt! Gondolj bele: ő akkor már 28 lesz. Valószínűleg akkor már családtervezésen kezd gondolkozni...Szeretnél te 18 évesen gyereket szülni neki??? Gondolkozz el kicsit ezeken a dolgokon és tudni fogod, mi a helyes lépés. Hallgass a szüleidre és felejtsd el azt a "pedofilt". Keress a korodhoz illő párt!
2008. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid fél év után tiltottak csak el, akkor nyilván nem első felindulásukban.

Miért is tiltottak el?

Egyébként én is úgy érzem, hogy nagyon nagy különbség van köztetek. Persze vannak csodák... de ritkán. És tényleg javíthatnál még az írásodon is.

2008. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igaza van azoknak akik azt írják hogy csak sexet akar de ha jobban belegondolunk azért várt volna félévet?? csak azért hogy 1szer megdugja 1 pasi sem vár éveket féléveket inkább összeszed valami hullarészeg csitrit valami diszkóban és meghúzza azt szerintem szereti őt és nem csak sexet akar
2008. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen szeretem és nem sex-ről szól ez az egész!Arról meg nem tehetek hogy szerelmes az ember!!!

De nyugodtan lehet fikázni a másikat!

2008. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!