Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne reagálnom erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne reagálnom erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

A barátom meglepett egy igen drága karkötővel, fülbevalóval stb.

Ám egyszercsak feldobta nekem az Instagram a volt barátnőjét, gondoltam rá pillantok mi baj lehet belőle, aztán láttam, hogy egy teljesen ugyanolyan karkötővel pózol.

Utána gondosabban megnéztem a kapott ajándékokat és sajnos valamelyiknek a csomagolása hiányos is.

Gondolom az ex vissza adta én pedig megkaptam.

Szeretném szembesíteni a dolgokkal, hogy ez mégis micsoda. De kellemetlen helyzetbe se szeretném hozni, hiszen nagyon szeretem.

Kaptam tőle más ajándékokat is, amit ő készített kézzel és nagyon szép az is.

De ez most kiborított.



2020. dec. 26. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a párodtól. Aki értelmes és van kicsi esze rájön, hogy gáz ilyet csinálni a jelenleigvel. Én szembesíteném. Én mondjuk oylan ember vagyok, aki az ilyet nem tűri, pláne nem a füllentést, maszatolást. Végül is be is lettél csapva az ajándékkal, ha belegondolsz.
2020. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Inkább az látszik, hogy tudja, hogy valamit adni kell a nőnek, de vagy sajnálja vagy nincs neki. Ezt biztos kideriteném. Amúgy a pasi helyében, ha elmondanád, akkor tényleg visszakérném és a következőnek adnám:)
2020. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Hasonlot a pasik még jeggyűrűkkel is eljatszanak!:D
2020. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
84%
Én tuti nem tudnám magamban tartani..azért ez sokat elárul egy férfiról. Visszakérni egy ajándékot? Ha nem is visszakérte csak a csaj adta vissza , akkor is gáz az új bnőjének azt adni akkor is ha drága. Ez nagyon gáz! Annyira sem érdemesít téged, hogy újat vegyen mondjuk akár egy kevésbé drágát de legalább újat!! Vki írta minek nézni az exeket csak így új probléma.. ja de ez a pasi jellemén akkor sem változtat . Akkor is a volr csaja cuccát adta oda a következőnek tök mindegy tud-e róla.
2020. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En biztosan szembesitenem. Majd ird meg mi lett!
2020. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Juj, hát kérdezz rá. Mondjuk ha ugyanolyan, és nem ugyanaz az ékszer, az akkor is kaka.

Akár igazat mond akár nem, nő vagy, érzékelni fogod.

Értékrend kérdése, bár szerintem ez egyik nőnek sem esne jól.

Ha zavar, tisztázd le hogy neked ez nem járja, képzelje el, neki hogy esne ha a volt pasid cuccát adnád neki. Általában bele se gondolnak nekik hogy esne fordított helyzetben, ez hátha ráébreszti

2020. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Na?
2021. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért kell nézegetni az exeket?! Abból mindig csak a kellemetlenség fakad !
2021. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Csak ugyanolyan volt az ékszer, (elmondása szerint) bár ez is bánt, hiszen kifejezetten az ex stílusa.

Majd túl leszek rajta. :(

2021. febr. 16. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!