Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt 2 évben négy magzato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 2 évben négy magzatot vesztettünk el a kapcsolatunk romokban?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve vagyunk együtt. Két éve döntöttük el, hogy szeretnènk egy közös gyermeket. Nekem van már egy gyermekem az előző kapcsolatomból. (apuka lelèpett) Így èlünk hárman családkènt. Èpítkeztünk, csodaszép házunk van,de a legfontosabb a gyermek nem akar összejönni.

Az első három vesztesèg úgy èreztem mèg jobban összehozott minket,de a legutolsó óta (1,5hónap) valami elromlott.

A terhessèg kezdetètől táppénzen voltam,párom a covid miatt nem dolgozhat.

Folyamatosan együtt vagyunk,mert nem dolgozunk és ezen a vesztesègen nem tudunk túljutni. Sokszor ideges, semmit nem csinál,de szó szerint, pesszimista, undok és egyszerűen nem tudjuk megbeszélni a bajainkat. Ha belekezdek kiakad és kiabál,felhúzza magát és lelèp.Pedig annyira türelmes vagyok hozzá. Anyukája, barátnőim is mondták, nem értik hogy bírom vele?! Persze régebben is voltak hibái és nekem is,de ez a mostani helyzet szörnyű.

Már ott tartok sajnos, hogy olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy elköltözünk a gyermekemmel. Tudom, hogy nehéz neki,de nekem is az. Engem műtöttek többször és a covid miatt egyedül kellett végig csinálnom.

Annyira dühös vagyok rá,hogy ilyenkor csak a rossz tulajdonságai járnak a fejemben. Nem vagyok boldog.

Mit tegyek? Hogyan tudnánk segíteni a kapcsolatunkon? Még csak elutazni sem tudunk kettesben,mert minden zárva.


2020. dec. 27. 17:19
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van,de a lelkem akkor nyugszik csak meg,ha kiderítem az okot.
2020. dec. 27. 21:28
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy van ok. Nem tudom hány éves vagy,szültél már,az első vetélés után érzékenyebb lett a méhed.
2020. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem löki ki a magzatot a szervezetem. Soha nem vetèltem el magamtól, műteni kellett mindig. :( Megáll a magzatok szíve,de majd a rengeteg vizsgálat eredményt fog hozni, mert addig nem nyugszom meg, amíg nem kapok választ.
2020. dec. 27. 21:53
 24/34 anonim ***** válasza:
33%

Ez a gyerek bizony nem akar hozzátok megszületni.

Inkább azt próbáljátok kideríteni, hogy a kapcsolatotokkal mi a gond

2020. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy kérdező?
2020. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem meg senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor jön gyerek és mikor nem. Ezt a diagnózist majd az orvosok meghozzák, akaszkodjatok le erről.

Én ragaszkodnék 1-2 hét külön időhöz. Te is írod, hogy csak arra tudsz koncentrálni, hogy rossz tulajdonságai vannak és lehet ő is hasonlóan érez. Egymás nyakán vagytok, hagyjátok, hogy hiányozzatok kicsit egymásnak és lecsillapodjanak a negatív gondolatok. Fogja fel, mint családi látogatást, amit megejtesz, ő meg addig lazítson.

Hiába ellenkezik most, szerintem hosszú távon jót tenne nektek.

2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
1-2 hét különidő hosszútávon? Egy az otthonuk,a kérdezőnek gyereke is van. Ráadásul veszélyhelyzet...annyira külön se tudnak menni. Krdező,ne sértődj meg,de miért akarsz annyira közös gyereket akár még az egészséged kockáztatása árán is? Esetleg félsz,hogy nem marad meg a házasságotok,vagy kevésbé értékesnek érzed magad? Nagyon fontos a gyerek,de nézdd a meglévőt is...
2020. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Ha a kapcsolatunk nem bírja ki ezt a megpróbáltatást, akkor előbb utóbb úgyis elválnának az útjaink. Szeretnék mindketten nagyon egy közös gyermeket. A gyerekem is nagyon szeretne egy kistesót.

Szerencsére a szervezetem az orvosok szerint teljesen rendben van.

Ma már tudtunk normálisan beszélni egymással, persze még bőven van mit.

Jövő héttől már dolgozom és remélem január 12-től már ő is.

Bízom benne,hogy annyi külön lèt és a meló miatt újra minden a régi lesz és nem csak egymást nèzegetjük hárman.

2020. dec. 28. 17:14
 29/34 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg ide téved leírom,hogy azóta megszületett és közel 5 hónapos a mi csodababánk! Imádjuk!!

Kiderült miért nem maradtak meg a babák.

Professzor úr segítségével sikerült kihordanom a picikènket.

Nagyon-nagyon akartam őt és örülök neki,hogy nem adtam föl.

2022. márc. 23. 22:43
 30/34 anonim ***** válasza:

Jajdejó, gratulálok kérdező! :) :) :)


Ha nem indiszkrét, mi volt a gond, és mi volt a megoldás?

2022. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!