Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt 2 évben négy magzato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 2 évben négy magzatot vesztettünk el a kapcsolatunk romokban?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve vagyunk együtt. Két éve döntöttük el, hogy szeretnènk egy közös gyermeket. Nekem van már egy gyermekem az előző kapcsolatomból. (apuka lelèpett) Így èlünk hárman családkènt. Èpítkeztünk, csodaszép házunk van,de a legfontosabb a gyermek nem akar összejönni.

Az első három vesztesèg úgy èreztem mèg jobban összehozott minket,de a legutolsó óta (1,5hónap) valami elromlott.

A terhessèg kezdetètől táppénzen voltam,párom a covid miatt nem dolgozhat.

Folyamatosan együtt vagyunk,mert nem dolgozunk és ezen a vesztesègen nem tudunk túljutni. Sokszor ideges, semmit nem csinál,de szó szerint, pesszimista, undok és egyszerűen nem tudjuk megbeszélni a bajainkat. Ha belekezdek kiakad és kiabál,felhúzza magát és lelèp.Pedig annyira türelmes vagyok hozzá. Anyukája, barátnőim is mondták, nem értik hogy bírom vele?! Persze régebben is voltak hibái és nekem is,de ez a mostani helyzet szörnyű.

Már ott tartok sajnos, hogy olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy elköltözünk a gyermekemmel. Tudom, hogy nehéz neki,de nekem is az. Engem műtöttek többször és a covid miatt egyedül kellett végig csinálnom.

Annyira dühös vagyok rá,hogy ilyenkor csak a rossz tulajdonságai járnak a fejemben. Nem vagyok boldog.

Mit tegyek? Hogyan tudnánk segíteni a kapcsolatunkon? Még csak elutazni sem tudunk kettesben,mert minden zárva.


2020. dec. 27. 17:19
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Mthfr mutáció. Kellett Clexan injekció és szteroid+ rengeteg folat.
2022. márc. 24. 16:36
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem gratulálok ahhoz, hogy egy haldokló kapcsolatba még szültél egy jót. Vagy azóta csak nem megjavult?
2022. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden oké köztünk. Megterhelő volt a sok veszteség.
2022. márc. 24. 17:45
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ez azért jó hír!
2022. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!