Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiért nem főztem hanem rendeltem mindennek le hordott a parom családja mit gondoltok ?

Figyelt kérdés

Ő meg nem állt mellém hanem csak kussolt

Én dolgoztam 25.én és ma is már

Sülteket salátát rendeltem és csinaltam két süteményt ami egyik sem sütős. Voltak még bolti édességek és italok,alkoholok.

Felhúztak ha nem felelt meg a vendeglatas akkor se másoknak kellene le hordani akkor nem kell jönni többet ha nekik ez nem volt jó.


2020. dec. 27. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Tény hogy rendelt salátával meg bolti sütikkel ciki vendégeket várni. Legalább valami meleg étel is lehetett volna. Viszont emiatt mindenki előtt lehordani a házigazdát, elég sértő. A párod pedig kiállhatott volna melletted, vagy nekiállhatott volna főzni ő is.
2020. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem gáz, ha emiatt problémáztak, hisz dolgoztál, nem volt időd, a párod meg balf@asz.
2020. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Hát nagyon gáz, de emiatt nem szabad lett volna bántani téged. Mi is dolgoztunk emelett megcsináltuk, gyerekek mellett is. Pedig igen kicsik még.
2020. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Dolgoztam előtte is , és úgy gondoltam egy frissen hozzáértők által készített sültes salátás tál megfelelő lesz. Őszintén ha én Keszitem nem sikerült volna ennyire jól tobbfele hus is volt a tálon.


Vagy jobb lett volna az elcseszett házi csak mert az én művem?

2020. dec. 27. 18:52
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

:D 3 akkor te egy szuperanyu vagy szuper képességekkel

Lóxart baj.De ne idegeskedj ez miatt.Tudod semmi sem kötelező.

2020. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésem, hogy hányan ajánlották fel a téged lehordó emberek közül, hogy főznek helyetted vagy hányan kérdezték meg, hogy kell-e segítség?


Egyáltalán, gondolom, hogy nem előző nap találtad ki, hogy nem főzöl, senki meg sem kérdezte, hogy mi lesz a menü?


Mert akkor azt gondolom, hogy egyáltalán nem volt jogos. Ha azt mondtad, hogy hatfogásos vacsora lesz és ehelyett volt tesco-s saláta, akkor kicsit érthetőbb, hogy miért voltak felháborodva, de a közlés módja lehetett volna finomabb.

2020. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

1: gondolom nem hidegen jött a sült.


Kérdező: A párod is főzhetett volna nyugodtan, aki meg elég tutyimutyi, illett volna kiállni melletted, és elküldeni a retekbe a családot. Ezért vagytok egy pár.. valahogy úgy kellene működnie, hogy a nézeteltéréseket négyszemközt intézni, viszont ilyen esetben mindig ki kell állni a másik mellett. Főleg, hogy az ő családja volt.

2020. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

A meghívást megköszönni illik nem kritizálni.

Férjed melléd állhatott volna, hisz ő sem főzött ugyan úgy mint te.

2020. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Párom tudta és segített benne mármint anyagilag. Én ápoló vagyok a párom meg rendőr, nem vagyunk otthon ünnepekkor csak az előző párja óvodai dajka volt aztán ott szünet van már előtte egy héttel nos a mi munkánk nem ilyen Nemtudom ez miért gond.


Mikor ottvoltak nem mondtak semmit a szülei de utána ezeket hallottam vissza.....

2020. dec. 27. 18:55
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz ilyen majmokkal.:)
2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!