Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiért nem főztem hanem rendeltem mindennek le hordott a parom családja mit gondoltok ?

Figyelt kérdés

Ő meg nem állt mellém hanem csak kussolt

Én dolgoztam 25.én és ma is már

Sülteket salátát rendeltem és csinaltam két süteményt ami egyik sem sütős. Voltak még bolti édességek és italok,alkoholok.

Felhúztak ha nem felelt meg a vendeglatas akkor se másoknak kellene le hordani akkor nem kell jönni többet ha nekik ez nem volt jó.


2020. dec. 27. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Én amúgy éppen éhes vagyok, és nagyon örülnék ha meginvitálnál finom sültekre, és salátkra.


Érzek valamilyen lelki kapcsolatot köztünk mióta olvasom a válaszaid, légy a lelkitarsam, én imádom ha egy nő táplál engem, és a családtól is megvédelek. 💓💖💖

2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%

Nos, vannak itt kérdéses pontok:

- ha tudtátok, hogy nem tudtok főzni, akkor miért lett nálatok megbeszélve a karácsonyozás? miért nem ti mentetek vendégségbe?

- a munkálkodás mit jelent? mettől meddig dolgoztatok?

- vannak olyan ételek, amiket egyik este elkészítesz, bepácolsz, másnap kisütsz stb. nem volt lehetőség esetleg ilyen menüt összeállítani?

- hány fős volt a vendégsereg? hány emberre kellett volna főzni, ill vannak-e extra igények (pl: laktózmentesség, atipikus ízlések...)

- az nem lett volna megoldható, hogy felhívod a vendégek figyelmét, hogy nem tudsz főzni, ezért hozzanak, te meg kipótlod?

2020. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Lehordtak volna akkor is a hátad mögött, ha te főzöl. Tuti akkor is lett volna kifogásuk. Ilyen emberek, ezt élvezik.

A párod meg beszri alak. Jól beválasztottál.

2020. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12

Két fő csak a párom szülei. Már ők idősebbek nem készülnek foznek és így lett. Én nappalos műszakban 6-6ig vagyok de reggel pl már 4:20 kor indul a buszom olyankor.

Nem akartam többednapos ételt adni inkább gondoltam amit frissen készített egy jobban hozzáértő az jobb. Első karácsonyom volt velük de nem is lezs több ha nekik ez nem felelt meg én nettó kötekedésnek érzem ezt ha én készítettem volna el a rántott húst sült húsokat salátát az nem lett volna finomabb ....

2020. dec. 27. 19:10
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele. Én férfi vagyok, nem vagyok jó a konyhában. A barátnőm pedig gyűlöl főzni és még extra lusta is hozzá. Ha az ő rokonai jönnek hozzánk, akkor összekapja magát hogy ne szégyenkezzen, de ha az én barátaim vagy az én rokonaim, akkor én is rendelek éttermi kaját. Ciki? Az. Tudok mit tenni? Nem.
2020. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, akik még az ilyen balkáni életszemlélettel nyomják le az életüket, hogy egy nő csak akkor nő, ha többfogásos vacsikat rittyent oda minden alkalomra. A pároddal el kellene beszélgetni, hogy ilyenkor legyen már férfi, és álljon ki melletted, anyóséknak a véleményére meg ne adj, mert buták.
2020. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Párom tudta, hogy nem fogok fozni nem szólt adott pénzt a kajába ennyi.Azthittem ez így rendben van.

De úgy látszik mégsem. Énis szeretek pihenni ha lehet, nem a konyhàban szteppelni, nekem is ünnep amiből én egy teljes Nappalost és egy fél napot dolgoztam.

2020. dec. 27. 19:37
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekes anya létemre utálok főzni, szerencsére a gyerekeim apja imád. A sógornőm anno kiakadt, hogy a nővérénél a pasi pucolja a zöldségeket, hogy ez.milyen dolog már. Magamban röhögtem, hogyha tudná, hogy nálunk mi folyik, a padlóról kéne felmosni. Ellenben én az elmúlt éveket nem a konyhában töltöttem, mint ő, hanem a közös vállalkozásunkban rengeteget letettem az asztalra. Nyáron pedig nem a konyhában gubbasztok, hanem elviszem a gyerekeket programokra és útközben eszünk valamit. Nevetséges már, amit a mai világban a kaja köré kerítenek. Ok, megcsinálom, ha kell, de nem omlik össze a világ, ha rendelt kaját eszünk, főleg, ha azt otthon nem is tudnánk úgy elkészíteni.
2020. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta rendeljuk a kaját karácsonyra, ezért én is kipihenten és jókedvűen tudok leülni vacsorázni a családdal, nem úgy mint előtte hogy már legszívesebben felrobbantam volna a fáradtságtól és kapkodastol.

Anyám meg minden évben ott martirkodik, segíteni se lehet neki, tulvallalja magát és elcseszi mindenki hangulatát, de azért mindig elmondja nekem hogy milyen asszony vagyok, hogy rendelem az ételt.

Szerintem tuti irigy. :D

De tudod, ez a hagyomány része, pedig ha jó helyről rendelsz meg finomabb és különlegesebb is lehet a vacsora, mint a megszokott amit te készítesz...

En pár fajta aprosutit már előre szoktam sütni,meg mezeskalacsot a gyerekekkel, főzni meg főzök eleget más napokon...

2020. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy rendeltél. Szerintem annak is örültél, hogy lyuk van hátul, és szelel. Ünnepnapokon mi is dolgozunk. Szerinted műszak után mennyire van kedvem még órákig sz*rakodni a konyhában (férfi vagyok). Szerintem a díszes társaság örüljön, hogy nem hánytad ki őket vasvillával. Ez, amit megengedtek maguknak, az ordenáré nagy tahóság. Örüljenek, hogy kapnak kaját! Nálam legközelebb az ajtót nem lépnék át. Ha nem tetszik a vendéglátás, nem kötelező jönni! Mégsem ketchupos tésztával, meg kakaós tésztával vártátok őket, úgyhogy mélyen kushadjanak. De nagyon mélyen ám!
2020. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!