Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha meglátnátok egy ilyen beszélgetést?

Figyelt kérdés
A barátom egy szerszámtároló helységet készít az udvarban. Tegnap elküldte egy haverjának, hogy hogy áll vele, mire a barátja ezt írta neki: “új lakhely az asszonynak?”. A barátom pedig csak nevetőfejeket válaszolt. Véletlenül láttam meg, épp egymás mellett feküdtünk. Nagyon rosszul esett és megalázónak éreztem, de nem mondtam neki semmit. Szerintetek túlreagálom vagy jogosan érzem ezt gáznak? Ő 27 éves én pedig 24 ha ez számít valamit.
2020. dec. 30. 17:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges hiszti, humorérzéked meg nulla.
2020. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem számít a korotok. Ez egy poén, annak is kell érteni. Van ismerősöm aki ezen vérig sértődik, nekem meg se kottyan, sőt szemtől szembe is mondunk hasonlókat, meg talán még "durvábbakat" is egymásnak a párommal. Mindenkinek máshol van a határ, de szerintem ebben semmi sértő nem volt és igazán kár lenne ezen vitát kezdeni.

Szerintem sokkal kellemetlenebb, ha a párodnak még a haverjaival is a te lelki vilagodat kell szemelőtt tartania és neki áll magyarázkodni, vagy lekorholja a havert egy ártatlan poénért.

De ez az én nézőpontom. Mint írtam, van barátnőm, aki minden ilyenért nagy jelenetet rendez. Én egy percig nem lennék vele párkapcsolatban, de a párja elviseli.

Ha veled szembe tiszteletben tartja a határokat, akkor én nem piszkálnám. Legfeljebb ebből tanulva legközelebb nem lesnék oda.

2020. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak vicc, nem kell komolyan venni, szerintem túlreagálod :)
2020. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
79%

Egy béna vicc volt, feleslegesen reagálod túl. Ennél sokkal "durvábbakat" hallok én a barátomtól és hall ő tőlem, szerintem ebben semmi durva sincs, hiszen sem ő, sem a haverja nem gondolja komolyan.

24/L

2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
32%

Túlreagálod, hisztis pcsa vagy. :D

Férfi humor....

24 évesen tényleg csak ennyi vagy?!

2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%
Simán írunk ilyeneket a haveroknak mi is. Én nem érzem sértőnek. Volt, amit annak éreztem, volt, amit ő is, de megbeszéltük, hogy mit ne. Mindenre meg őszintén nincs erőm megsértődni, nem emiatt fogom kevésbé szeretve, tisztelve érezni magam. Attól, hogy néha szivatjuk egymást, a párom egy úr. Nem itt kell vergődni neked sem, hanem elmagyarázni neki, hogy drágám, nekem ez nem esett jól, mert a korábbi kapcsolatomban egy szexista majommal voltam és azóta erre érzékeny vagyok (vagy bármi valós, racionális indok).
2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Linó03 ***** válasza:
74%
Elég sok pasi menő dolognak tartja fikázni a párkapcsolatot/házasságot. Ha a barátod hozátette volna, hogy igen, vagy még meg is toldja valami kommenttel, az már rosszabb lett volna. A nevető fejek szerintem csak arra utalnak, hogy nem merte azt mondani a barátjának, hogy "te igen hülye".
2020. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
18%
Na, ez az egyik ok, ami miatt nekem sose kéne szakmunkás. Nem reagálod túl egyébként. És egyébként ez nem vicc, hanem viccnek álcázott (viccbe csomagolt) nőalázás.
2020. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
53%
#8 as személyében megérkezett az ügyeletes femináci provokátor! Tapsoljuk meg! :DDD
2020. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%

8: cica, attól, hogy ennyire komolyan veszed magad és felszívod a melled, nem leszel feltétlenül komolyanvehető.


Aki megválogatta a partnereit és nem egy tróger prolival járt, az simán mosolyog ezen. Akiben meg a bunkó exkanja mély nyomot hagyott ilyenekkel, az meg pattog.

2020. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!