Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha meglátnátok egy ilyen beszélgetést?

Figyelt kérdés
A barátom egy szerszámtároló helységet készít az udvarban. Tegnap elküldte egy haverjának, hogy hogy áll vele, mire a barátja ezt írta neki: “új lakhely az asszonynak?”. A barátom pedig csak nevetőfejeket válaszolt. Véletlenül láttam meg, épp egymás mellett feküdtünk. Nagyon rosszul esett és megalázónak éreztem, de nem mondtam neki semmit. Szerintetek túlreagálom vagy jogosan érzem ezt gáznak? Ő 27 éves én pedig 24 ha ez számít valamit.
2020. dec. 30. 17:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
62%

#8-nak:

Feleslegesen reagálod túl. A párommal mindketten diplomásak vagyunk Angliában, és mivel szeretjük a humort, nem borulunk ki egy csípősebb viccen sem. A fenti vicc gagyi volt, de a nőalázáshoz semmi köze. A #10-es jól írja.

24/L

2020. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén örülök (és szerintem a párom is), hogy nem vagyok ilyen karótnyelt ostoba ringyó, mint itt a többség. Gondolom semmire nem vittétek az életben, azért érzitek magatokat már ennyitől elnyomva. Majd ha tiszteletreméltó végzettségetek lenne, egy normális állással, ahol érezhetitek, hogy nőként is az eszetekkel értetek el klassz dolgokat, illetve nem valami szemetet szedtetek volna össze, hanem normális partnert, aki elvégzi ugyanúgy a házimunkát, udvarol több éves kapcsolatban és figyel rátok, nem vernétek a nyálatok ilyen egyszerű kijelentésekre. De mivel ez nem adatott meg, meg ti is szartatok érte tenni, teljesen érthető, hogy egy egész életen át tartó megaláztatás és másodrangú szerep után már ugrotok egy ilyen egyszerű poénra és eljátsszátok, hogy fontosak vagytok.


Semmi baj, majd elmúlik. 😘

2020. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez jó poén😂

Jajj de nem bírom a sótlan embereket, ilyenen megsértődni hallod...

2020. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%
12-es vajon ugyan azt a csatornát nézzük? Itt egyetlen hozzászólás érkezett csak, ami szerint ez gáz. Nem egészen értem mire reagáltál.
2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%
hogy lehet valaki ilyen besavanyodott es karotnyelt, higy ezen behisztizik?! sajnalom szegeny pasidat..
2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon tartjátok sokra magatok..🤔
2020. dec. 30. 18:13
 17/39 anonim ***** válasza:
77%

#16

Ha engem kérdezel, pont az tartja magát többre, aki nem sértődik meg egy ártalmatlan vicctől, aminek semmilyen jelentősége nincs.

A lelkileg gyengébbek és kevés önbizalommal rendelkezők szoktak pánikolni és megsértődni olyan szavakon, amiknek nincs jelentőségük, nem többek egy viccnél. Akinek rendben van az önértékelése és magabiztossága, az nem háborodik fel ilyen semmiségeken, hiszen tudja, hogy viccek, nem annak a valósága, ahogyan róla gondolkoznak az emberek.

24/L

2020. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%
Ez a "jajj, de hát én csak vicceltem, nincs humorod", ez a bunkók aduásza. Így szabadon alázhatnak bárkit és ha az illető ki merne állni magáért, akkor bumm, rögtön ő a hülye.
2020. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
55%
Mit vársz kérdező itt a vak komondor országában...
2020. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
34%
18: akkor én is bunkó vagyok, ki nem szarja le? Legalább annyival többet érek, hogy én magamhoz illőt választottam. 😊
2020. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!