Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még az volt barátnőjét szeretni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig szerette azt a lányt egyszer volt szerelmes és ő volt neki az igazi akkor aztán most velem van együtt és én kézi táskát hordok mindig ,eddig 2× is mondta már miért nem hordok kis háti táskát tudjátok ami régen divatos volt nagyon és a volt barátnője is mindig háti táskát hordott
2020. dec. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ő volt neki az igazi, akkor minek van veled?

Te minek vagy vele?

Mióta vagytok együtt?

2020. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az előtt mielőtt neki nem jöttem én most azt mondja velem gondolja komolyan a jövőbe is és engem érez már szinte annak

4honapja

2020. dec. 30. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azért hiszed azt hogy őt szereti még mindig mert háti táskát ajánlott amilyet amúgy nem csak az exe de rengeteg ember használ? Ne haragudj de ez nevetséges.
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hány évesek vagytok?

4 hónap még egyébként nagyon nem sok.

Attól, hogy táskát ajánl, még nem biztos, hogy őt szereti.

Viszont, ha még ennyi idő után is sokat emlegeti, az aggodalomra ad okot.

Sokat beszél róla?

2020. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" szinte annak"

Ez nagyon jól hangzik. Bár lehet csak amiatt mert még csak 4 hónapja vagytok együtt.


Mikor szakítottak? Mert ha nem régen (4hónap+1nap) akkor még lehet hogy nem engedte el teljesen.


Az is lehet azonban hogy csak praktikusabbnak gondolja azt a táskát. Vagy jobban tetszenél neki egy olyan táskával.


Bármelyik is úgy tudhatod meg a valós választ ha őszintén elbeszélgetsz vele.

2020. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!