Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mennyire gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire gond ha egy 23 éves sokat otthon ülő lány nem tud főzni? Elfogadott,hogy nem ösztönzik, hagyják, nincs ráutalva, hogy hogy egyedűl is főzzön?

Figyelt kérdés

Remélem jó rovat, kapcsolatban merűlt fel.

Én 30+os ffi vagyok. Tudom van bőven kor és szemléletbeli különbség,azért kérdezek. Nem azt mondom csak ő főzzön,de ne már hogy csak én. Vagy rendelgessün éttermezzünk mindig. Étterem nálam kimozdulás kiöltözés ...közös program nem szimpla evés

Szerintem rossz,hogy nem tud és én tudok.

Középiskolával 18-20évesen végeznek a lányok. Utána vagy egyetem,vagy okj vagy munka. Vegyük ki a halmazból a sugár babyket és aranyásókat,milliomos kiscsajokat is.

Aki egyetemre megy 75%ban albérletbe vagy kolégiumba.

Én is exem is 20 évesen kezdtük 120/190kmre a főiskolát. Én is ő is tudott főzni. Sőt legtöbb évfolyam társam is. Agrár/vadgazda/környezetgazdálkodási agrár/kertész/vidékfejlesztési agrár mérnök palánták. Ma meg a lány benyögi anyukája nem hagyja,ő nem szokott maga főzni. Nekem fura,vagy én vagyok fura? Vicc hogy a lány ráadásúl falusi(polgár mester lánya) én is az vagyok, de felénk nagyi(tőle sose volt nyugtunk) fejébe volt a recept de nem bírt már,mindenkit kitanított erre arra nyaranta. "Anyád apád dolgozik te meg itt lebzselsz? -gyere a konyhába!"



#főzés #falusi #háziasság #Modernnő #Lánynevelés
2020. dec. 30. 21:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%
Nezzd meg profi vg ban hany no vezet konyhat es hany pasi ott ahol szakkertelemre van szukseg ferfiak hemzsegnek séfek között
2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

7-es vagyok. Egyszer-kétszer eszembe jutott, de a délig alvás jobban motivált:DD

Az ízvilágot meg magával hozza az ember, még ha nincs is leírva.

2020. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Nalunk mindig a ferjem foz.


O fejleszto, en konyvtaros vagyok.


Igy lett bevezetve.

2020. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Én 25 éves vagyok. Gyakran okoz problémát a párommal, hogy nem főzök. Nem arról van szó, hogy nem tudok. Arról, hogy egyrészt elvárás, amit nem szeretek. Olyan ez mint a kötelező olvasmány. Már csak azért is ellenérzést vált ki, mert kötelező. Másrészt gyűlölöm a főzést. Már a gondolat is frusztrációt vált ki belőlem. Harmadrészt, nekem még életemben nem volt olyan étel, pedig ezt-azt csináltam már, ami előkészülettel és elpakolással,takarítással együtt ne vitt volna el 1,5-2 órát. Kivéve persze a fagyasztott/zacskós kajákat, de itt ha jól sejtem nem ezekre gondolunk főzés címszóval.

Tudok főzni, a visszajelzések alapján egész jól. De nagyon utálom.

A párommal még nem jutottunk a témában dűlőre, de idővel el kell ezt fogadnia. Ha lesz gyerekem, akkor fogok főzni hétvégente, illetve amíg kicsi és nem eszik az oviban, suliban és amúgy is otthon vagyok vele, addig gyakrabban is rászánom majd magam. De nem egyedül és nem azért, mert a párom ezt várja el.

Vannak akiknek ez gond, vannak akiknek nem. Olyan párt kell találni, vagy olyan kompromisszumra jutni, ami megfelel mindkét félnek.

2020. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Főiskola? Ilyen helyesírással???
2020. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
En egyedulallo vagyok..nem varom el mastol ha tehetem mindig magamnak fozok.. sutesre nincs idom.. de parolt eteleket tonhal lazac csirkemmel megy..
2020. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatóak. Igen sajnos van enyhe fokú disgráfiám,ac pedig nincs a telefonomon. Vicces ,hogy így is megvan a német közép C nyelvvizsgám,amikor a magyar nyelv is szivat:(.

A modern nő az modern nő,nincs mit tenni ilyen lett a világ. Aki olvassa, talán egy mosolyt megér. Amikor 17 éves voltam volt két nagyon szép teljesen igényes lány a faluban. Ő és én jártunk jobb gimnáziumba. Ő mondta: "Én ha kell megtépem a magkakast is. " Azóta 2 gyerekes 2 diplomás anyuka. Azért ha ma egy szép lánytól ezt elvárnám,vinnének is a diliházba.

Aki beszólt a helyesírásomra ,most:biztos extra mód kételkedik. De én 8 osztályos gimibe jártam(,ott jött ki a disgráfiám idegi alapon-sok szor megaláztak mert nem vagyok zseni).

2020. dec. 30. 23:10
 18/22 A kérdező kommentje:
*nagyobbik velem egy korú -ez kimaradt
2020. dec. 30. 23:15
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

Minden le van írva, ez mindenre igaz. Tehát bármit meg lehet tanulni, ha az ember AKARJA. Én azért nem tudok főzni, mert nem érdekel, nem akarok megtanulni. Gitározni, kínaiul beszélni ugyanezért nem tudok.


A logikát pedig nem látom, hogy ha anyuka jól főz, akkor a lány is. Anyukámnak a főzés hobbi. Engem meg nem érdekel.

2020. dec. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Nézhetjük például másik oldalról is.

Én nem huszonéves vagyok,és nem tudom ti hogy vagytok vele,de szegyelném magam,ha nem tudnék egy olajcserét megcsinálni,vagy egy kapcsolót kicserélni,felfúrni valamit,megjavítani a bringát,kerítést meglécezni ilyesmiket.Szval nem kell hozzá egyetem,se szakmunkában eltöltött évek,hanem úgy gondolom ezek olyan alapkészségek egy ferfinak.

Az nem zavar,ha mások ezt nem teszik,ez csak sajátmagamra értettem.Nekem ezek természetes elfoglaltságok.

A főzés is ilyesmi.Én regóta főzök férfi létemre.

A bnőd nem baj,ha nem tud főzni.

Inkább az kicsit fura,hogy meg sem próbálja ezekszerint.Előttem írták,h tonnányi receptleírás van,nem kell hozza nagy tudomány sem,hogy ősszedobjon vmi egyszerű ételt,ami esetleg még egy kis elégedettseget,örömet is adhat,ha közösen ,jóízűen elfogyasztjátok.

2020. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!