Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy van, hogy a nő legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy van, hogy a nő legyen erős és független, de azért a férfi intézzen el mindent?

Figyelt kérdés

Nőktől egyre többször hallom a sirámot, hogy megint nem intézte el a párjuk a szerelőt, a banki ügyeket, a lakásfelújítást, kertfelásást stb., vagyis mindent, amit egyébként valóban a férfinek kell, mondom ezt férfiként. Ezek férfi feladatok. De akkor kellenek, hogy legyenek női melók is, mint teszem azt főzés, mosás, bevásárlás, pelenkázás.

A felsorolt összes dolgot meg tudja oldani persze férfi és nő is egyaránt, de a hatékonyság terén óriási a különbség. Mégis, a nők a női feladatokra húzzáka szájukat, megpróbálják rabszolgamunkának beállítani őket, és próbálnak mindent a férfire taksálni.

Na de hogyan lesz így ebből önállóság, erő és függetlenség??



2020. dec. 31. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Papíron.
2020. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem intézte el a szerelőt? Ez munka, hogy telefonál egyet a férje annak, aki pénzért dolgozik és közösen fizetik ki? Ennyi erővel akkor az ételrendelés, a bejárónő hívása az női munka, amit ketten fizetnek ki?


Kicsit fogalomzavarban élsz. Attól, hogy nem csak a nő van kizsigerelve, hogy mindent ő csináljon, még nem lesz kevésbé független.

Mert akkor ezek szerint csak az az igazi férfi, aki eltartja a családot, kiszolgálja a feleségét, neveli a gyerekeket és mindent egyedül csinál otthon. Vagy mégsem?

2020. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus "férfi" feladatok elég ritkán adódnak. Ha elromlik valami, ha össze kell szerelni egy polcot stb. Lakásfelújítás több évente egyszer, ha van. Ez mondjuk évente 3-4 alkalom (és speciel egy bútor összeszerelésében segítek a páromnak, mert ketten egyszerűbb és könnyebb). A paeokjo része ráadásul lakásban lakik, szóval sem füvet nyírni, sem kertet ásni nem kell. Ezzel szemben a "női" feladatok mindennaposak (főzés, mosás, teregetés, takarítás stb).

Ez hol lenne igazságos, már bocs? Én is dolgozom havi 220 órát, meg többet, mint a párom, szóval nem fogom egyedül vinni a háztartást. Ő is itt lakik, ő is eszik, neki is kell tiszta ruha stb.


A banki ügyintézés meg a szerelő kihívása pedig nem férfi munka, ezt egy felnőtt emberek meg kell tudni oldani legyen akár nő, akár férfi.

2020. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Paekjo=párok. Majdnem sikerült leírni.
2020. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Na, meg az is legyen már tisztázva, hogy a kérdésben szereplő férfiak valószínűleg semmi mást sem csinálnak otthon, még ezeket az 5-10 évente felmerülő munkákat sem.
2020. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezeket a kérdéseket mindig anyuci pici fiai szokták feltenni, akik úgy nőttek fel, hogy egy gyufaszálat nem kellett odébb tenniük. Aztán kezdődik a felnőtt élet, és meglepődnek.
2020. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

"én leszek az aki 18 évente egyszer kihív egy szobafestőt, szóval a nő dolga minden egyes nap főzni, mosni, takarítani, gyereket nevelni."


Na ez így nem megy.

2020. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezeket is csak elméletben intézitek😅

Az meg mégis mi, hogy szerelőt hívsz? A tradicionális szereped szerint értened kéne a dolgok megjavitásához, nem? Ez kb olyan mintha egy nő azzal büszkélkedne hogy milyen profi kajarendelésben.

2020. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, amint a válaszokból is láthatod, igazából a magukat erősnek és függetlennek tartó nők, inkább csak magukat folyamatosan áldozatnak beállító, panaszkodó tinik.
2020. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem vagyok áldozat. Volt annyi eszem, hogy olyan pertnert válasszak, aki hasonlóan gondolkodik, mint én. A páromnak eszébe sem jut, hogy minden házimunkát nekem kellene csinálni azért, mert ő évente egyszer összeszerel egy bútort, meg fel tud hívni egy szerelőt.

Amikor neki nem volt munkája, mindent megcsinált otthon. Mosott, takarított, WC-t pucolt. Mikor én voltam otthon, ő dolgozott, akkor meg értelem szerűen én vittem a háztartást.

Az egyetlen dolog, amit nem csinál, az a főzés, úgyhogy az marad nekem. Cserébe én meg utalok vezetni, így az általában az ő feladata.

2020. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!