Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta hogy egy kis időt kér. Előtte nagyon össze vesztünk mert csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Amiért elnèzést kértem és nagyon megbántam a dolgot! Csak tudjátok hihetetlenül felbosszantott feküdtem mellette és az exéről beszélt. Akkor tegnap este felhívott hogy lefeküdt az exével de utólag kiderült hogy csak azért mondta hogy bántson. Aztán felhívott és jól össze szidtam és bocsánatot kért meg azt mondta: undorító féreggént viselkedett. De tegnap is írt nekem meg minden csak ma már letiltottam mert megöl ez a bizonytalanság!

2020. dec. 31. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Én a gondot mindkettőjük esetében látom.
2020. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!