Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tényleg munkamániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tényleg munkamániás vagy már nem szeret?

Figyelt kérdés

Én még 2 év után is a lehető legtöbb szabadidőt szeretném vele tölteni.

Nem mondom, hogy mindig izgalmas, sokat telefonozik mellettem, állandóan van intéznivalója, most ezt kell csinálnia, most azt.

Próbálom megérteni, de én ugyanúgy szeretem, pedig már én sem és ő sem hoz olyan mértékű izgalmat, mint anno.

Társaságra vágyik, inkább egy haverjával tölt el egy délutánt, mintsem velem, én mindig félre vagyok tolva, hiszen "úgyis itt vagyok", már kevésbé alkalmazkodik hozzám.

Mindig akad valami dolga, amit természetesen ő talál ki saját magának.

Én vágynék arra, hogy mindig együtt aludjunk, de ő megvan nélkülem is, ez annyira furcsa...

Én vagyok a bújós, ő szinte hozzám sem ér, én vágyom a közelségére nagyon, még ennyi év után is.



2021. jan. 1. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz erre korrekt választ adni, kérdés, hogy mi az a munka, miért foglalkozik vele ennyit, illetve neked mekkorák az igényeid? Ezen sok kommunikcióval és csiszolással lehet javítani. Régebben én is agyon dolgoztam magam, de nagyrészt azért, hogy egyről a kettőre jussak, a barátnőm ezt sokszor nem értette, de ahogy egyre többet beszéltünk róla megértette, hogy ez hosszú távon mindkettőnknek jó lesz. Az hogy bújós vagy akaszkódós vagy azt innen megmondani nagyon nehéz, az ember általában önmagát mindig jobbnak látja a legtöbben a saját döntéseikkel ilyen téren elégedettek. Javaslom próbáld meg az ő szemszögéből is nézni a dolgokat, illetve ha úgy érzed tényleg minden okés, és nála van a hiba, akkor minél előbb megbeszélni ezt "lefektetni a szabályokat" csak nagyvonalakban, utána remélhetőleg könnyebb lesz :) Sok sikert.
2021. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A leirasbol ugy tunik, kerul, ahogy csak tud, ez nem munkamania. Az igenyeitek nem passzolnak. Neki eleg, hogy vagy, nem kell tenni a kapcsolatert, addig meg eli a vilagat. Ennek kb. vege.
2021. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!