Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás lett a párom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás lett a párom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő már dolgozik, én még egyetemre járok. A bajom az, hogy állandóan csak a munkájáról beszél (régen nem ez volt). Szabadidejében is azzal foglalkozik már csak... Nem akarom elvenni a lelkesedését, de félek, hogy ez nem fog jót tenni a kapcsolatunknak hosszú távon
2017. dec. 16. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Úgyanez vagyok én is.

Hétköznap napi 8-11 óra meló alap sõt ha meetingelünk akkor akàr este 22-ig melózunk.

Imàdom,nagyon magas presztizsû cég,jó a munka,fizu is no komment.

Gondolom jól megfizetik a pàrod és régen szegény volt,most kinyílt a vilàg neki,régen 5000Ft-os gondjai voltak.

Ugye?


Vannak céljai tàmogasd hidd el,kevesen vagyunk ilyenek a legtöbbnek a 150 nettó ami a csúcs és egy gramm pluszt nem tesznek bele.


Becsüld meg a sràcot.

2017. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nemhogy a kapcsolatotoknak nem fog jót tenni, hanem neki saját magának sem fog jót tenni! Tudom, tapasztalat.

Saját példámból kiindulva nem hiszem hogy fogsz tudni mit tenni ez ellen.

Max annyi hogy normálisan nyugodtan leültök és elmondod hogy ez neked így nem fog menni, változtasson,különben nem biztos hogy együtt maradtok. Ha a szép szó nem segít jöhet a másik véglet, akár szakítát is kilátásba helyezheted, aztán meglátod hogy változik e ha vissza akar kapni.

2017. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Gond csak az ha egy csaj nekem àllna én magam dobnàm ki.


Ha nem fogadja el az ambícióimat akkor go away keressen magànak màst majd lesz olyan aki értékeli a sok fàradozàst mert egy magas presztizsû munkahelynek àra van,meg a wellneszeknek is akàr vagy bàrminek.

Ha olyan a csaj akkor ez tükrözi,hogy nem hagy szàrnyalni ilyen nõnek semmi keresni valója egy ambíciózus férfi mellett.

2017. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is minkamanias lett a parom. En nem akarom visszsfogni. Nem tud eleg energiat ram forditani,programok es szex teren. O lakik nalam es a rezsi felet fizeti. Mi soha nem megyunk welnessezni,mert en nem szeretem es nem erek ra olyan sok idore a munkam miatt meg a minden napi sport edzeseim miatt sem. A nyaralasnal is mindig fizetem a reszem meg a programoknal. De en a rendszeres szexet tobbre ertekelem az ambiciojanal.


Igy azota lapaton van es csereszavatos :D Hagyom szarnyalni tolem elfele.

Igy Kerdezovel egyetertek.

N

2017. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 SousVide ***** válasza:
74%

Gondolom most kezdett el dolgozni (mivel ha ilyen lett volna a kapcsolat elején, akkor vélhetően nem jössz össze vele, hogy aztán kritizáld, hogy milyen).


Mi vársz? Rengeteg új élmény, új benyomás, és bizonyítási vágy. Mikor te kezdted az egyetemet ugyanilyen voltál, csak nem vetted észre.

2017. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is munkamániás vagyok, szeretem is, meg kényszer is.

Azért vagyok ébren, mert a másik ablakban dolgozok most is.

A kedvesem meg alszik még.

Szóval össze lehet egyeztetni ezt a párkapcsolattal, kicsit mscerás, de a kávéját már bekészítettem, és ha felkel a melónak vége.

2017. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, megint nulla pont, de egyik ok, hogy diplomással nem kezdek:)
2017. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most azért gondolj már bele, az ember ébren töltött idejének jó nagy százalékát a munkájával tölti, ha olyan a meló akkor természetes, hogy ez foglalja le a gondolatait. Ha megkérdezed, milyen volt a napja, akkor a munkájáról tud inkább beszélni, mert az lehet, hogy téged nem érdekel, de az sem hiszem, hogy a reggeli zuhanyzás beszámolóját várnád el. Ha valaki reggel nyolctól este hatig a munkájában van, és utána mondjuk találkozik a párjával, nem sok olyan inger éri, ami a másiktól független, és nem is tud így érdekes dolgokat mesélni, ami újdonság lehet bárkinek is. Azért szerintem ez is egy szempont.


Egyébként szerintem nem tudsz itt mit csinálni. Ha beszélsz vele, értelmesen elmondod hogy konkrétan mi a problémád és mit vársz, mi legyen ennek a megoldása, annak talán van értelme, de olyan, hogy "szakítással fenyegetőzni" meg hasonlók az nemhogy gyerekes, de valószínűleg te húzod a rövidebbet ezzel (nekem legalábbis ilyet mondana a párom, hogy vagy kevesebbet dolgozok, vagy szakít velem, akkor azt hiszem nem lennének másodgondolataim).


Egyébként visszagondolva az én egyetemista éveimre, én is folyamatosan az óráimról, zh-imról, vizsgákról és hasonlókról beszéltem, mert hasonlóan a fenti esethez, ez töltötte ki a napom. Lehet pletykálni csoporttársakról/munkatársakról, de az nem biztos hogy annyival jobb lenne a kapcsolat szempontjából, mint a jelen helyzet.

2017. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben mondjuk lehetne örülni neki, hogy nem teherként éli meg a munkáját hanem sikerült valami olyat találni, amit szívesen csinál. Aztán lehet várni egy kis időt arra is, amíg elmúlik az újdonság varázsa és minden visszatér a rendes kerékvágásba.
2017. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SousVide ***** válasza:
0%

"Első körben mondjuk lehetne örülni neki, hogy nem teherként éli meg a munkáját hanem sikerült valami olyat találni, amit szívesen csinál."


Ugyan, sokkal jobb most panaszkodni, aztán később meg azon nyafogni ha mégis sikerül megváltoztatni, hogy "nem lehet rá építeni, mert nem keres eleget", "morcos, mert nem szereti a munkáját", és a több dolog, majd felhúzott orral szakítani.

2017. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!