Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet velem van gond?

Figyelt kérdés
Először is boldog új évet mindenkinek, aki idetéved. Van egy párom 10 hónapja lassan. Én 32 ő 36 éves lesz ebben az évben. Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. Nem költöztünk még össze, ez zavar. Ennek több oka van. Van egy bérleti szerződése. A másik pedig munkahelyi dolog. Azt mondja tervezi velem a jövőt. Én sosem voltam férjnél, ő már elvált egyszer. Azt mondta, hogyha elég türelmes vagyok, akkor várjam ki, amíg ideköltözik, szeretne eljegyzést. Nem a türelemről van szó, csak nem esik jól. Sokadiknak érzem magam a sorban sajnos. Még az sincs, hogy annyira sietnék pl gyerekvállalással. van egy 3 éves kislányom, neki is van kettő. Én most is türelmesen várok, csak ennyi idősen már többre vágynék járogatás helyett. Telhetetlennek érzem magam, amiért ezt érzem, de nem tehetek az érzéseimről. Amikor a gyerekekkel itt vannak, azt gondolom, mindent megteszek, hogy jól érezzék magukat. A kicsi nem bír engem, azt mondta a párom ne foglalkozzal ezzel, vele is ilyen, már ő se foglalkozik vele. A nagylány szeret, azt mondta és szeret is hozzám jönni. Hát nem tudom. A tegnapot együtt töltöttük, az jó volt. Ma már ment vissza az albérletbe, azt mondta, pihenne. Mondtam, rendben. Most ki vagyok én, hogy azt mondjam, ne menjen? Hát a legjobban az fáj, hogy én nagyon szeretem őt, de sajnos a sokadiknak érzem magam a sorban. Nem a gyerekei miatt természetesen. Attól is félek, hogy lelép külföldre. Ezt mondtam is neki, mindig azt mondja, hogy szeretné, hogy menjek vele. Akkor is bennem van a bizonytalanság.
2021. jan. 1. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Mit vársz 10 hónap után?

Mindig sokadik leszel a sorban...

2021. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mit várok 10 hónap után, ezt mire érted? Sokat várok szerinted?
2021. jan. 1. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Arra hogy 10 hónap után eljegyzést és összeköltözést vársz
2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem 10 hónap után várom. Az eljegyzésről ő beszélt pl tegnap. Egyébként meg 32 éves leszek. Nyilván szeretném tudni, hogy egyáltalán akar e újraházasodni. Én pl szeretnék még feleség lenni, de ez más kérdés.
2021. jan. 1. 22:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah és azzal, akit szeretek. Nem a potenciális jelöltet látom benne.
2021. jan. 1. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet hogy a frászt hozod rá ezzel. Nekem olyan baljós ez a haza megyek pihenni. Szóval neki kell a nyugi, nem egy 3 éves kisgyerek. Ha annyira veled akarna élni akkor nincs az a bérleti szerződés ami megakadályozná ebben.

Amúgy megértelek.

2021. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Munkahelye miatt sem tud most jönni. De ezt most nem írnám le. Hát nem tudom. Ő akarta pedig nagyon ezt a kapcsolatot, én pedig sosem árultam zsákbamacskát, mivel tehetne boldoggá. Nem is piszkálom a házasság témával sem.
2021. jan. 1. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad is van, meg nem is.
2021. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!