Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magànyosan érzem magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magànyosan érzem magamat párkapcsolatban. Ki mit tesz ellene?

Figyelt kérdés

Félévente 1x csinál kaját, mindig csak telefon/tv nézés.

Ha menni akarok közösen valahová ,90%ban mindig van kifogás, miért nem akar kimozdulni. Fekvés,kanapén ülés. Elmegy totàl az életkedvem.


2021. jan. 1. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Állj a Tv elé és dobd le a textilt.
2021. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem a szexhez...
2021. jan. 2. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csináltok közösen semmit.

Beszélj a pároddal, neki mondd el, hogy magányosan érzed magad.Az eltávolodás egy folyamat ami nem most kezdődött.

Csinálj programot időnként a barátnőddel.

2021. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta attól félek, hogy besavanyodom, a kortársaim közül sok embernél pont ugyanezt látom amit te írsz, és egyszerűen nem értem, sajnálom a barátnőiket, mert én mint barátjuk ha hívom őket sem jönnek el mert megy a tökömtudja milyen film a tv-ben. Nem tudom én magam sem mi juttatta őket ide, de ha nincsenek közös tervek, nincsenek vágyak abból elég nehéz kijönni, főleg ha az egyik fél menne a másik meg nem. Persze ha szereted meg lehet próbálni kielégíteni másképp a mehetnéket, vannak remek túraklubok, lehet a hobbiddal is többet foglalkozni stb.
2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzetem, home office-ban lenyomja a 8 órát végez 4 óra körül és utána jön a TV, mobil, olvasás nála. Mondjuk munka közben is végig megy a TV mennek a sorozatok, ha vannak szabad percei akkor a telefont nyomogatja játszik rajta vagy beszélget. Elvárja, hogy az ebédet bevigyem neki. Ha írok listát mi kell a boltból akkor elmegy és azokat megveszi és magának meg nekem valami nasit mindig hoz, de a kaját nekem kell főznöm és kitalálnom. Próbáltam rávenni sétára, de nem akar azt mondja nem akar céltalanul sétálni. Túrázni csak akkor menne, ha lenne kocsink.

Hétvégén egész nap a TV előtt van.


Olyan érzésem van, mintha elvárná, hogy oldjam meg 8 órában, hogy főzök ebédet és elmosogassak el mellette tanulok az egyetemi vizsgáimra és még otthonról dolgozom is 4-6 órát naponta. Utána meg vele nézzem a TV-t, mert, ha elmegyek sétálni egyedül akkor gond, hogy mért megyek el egy órára siessek vissza hozzá.


Nálunk a szex most megvan heti 2x kb, de régebben volt, hogy 2 hétig nem volt szex, mert nem vágytam vele rá. Most annyi változott, hogy nincs hosszú előjáték, hanem gyorsan megyünk a lényegre.


Ez, hogy semmit nem tesz nagyon elveszi nekem is az élet kedvem van, hogy hulla fáradtak érzem magam és közben látom ő csak döglik és nézi a tévét.

2021. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es vagyok; Utolsó, ez a srác eléggé anyuka kedvence típus lehetett, én pont az ilyen beszűküléstől félek, egy kapcsolat nem arról kéne szóljon, hogy megszereztem, mostmár az enyém, akkor innentől ez biztos a többi nem érdekel. Ez igencsak székely hozzáállás. Kitartást kívánok, sajnos jó tanácsot nem tudok adni :(
2021. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


én a srác vagyok a kapcsolatban nem a lány


De amúgy eltaláltad, hogy anyuci, apuci egyetlen lánya volt mindet megcsináltak helyette otthon nem kellet a házimunkába bekapcsolódni. Elvileg az anya konyhába se engedte be így nem is tud és nem is látom rajta, hogy szeretne megtanulni főzni.


Több éves távkapcsolat után költöztünk össze és akkor jöttek a meglepetések. Elején azt hittem ez majd változik belejön, de nem az lett.

2021. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!