Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen terveknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen terveknek kellene, hogy legyenek 20 évesen?

Figyelt kérdés

A párom és én is 20 évesek vagyunk. 5 éve alkotunk egy párt. Én már tervezném a közös életünket, a házat stb, ő rajta viszont azt látom, hogy ez távol áll tőle.


Neki fontosabb az, hogy milyen autót tud megvenni, amivel menőzni tud. Van neki egy autója, amit 2 éve saját pénzből vásárolt, viszont már most tervezi a következő megvásárlását, egy audi a6-ot és hogy hogyan tuningolja majd meg. Én ezeket hülyeségnek tartom. Szerintetek egy 20 éves férfinek milyen terveknek kellene, hogy legyenek?


Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L



2021. jan. 2. 22:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mindenki más és más tudatossági szintről szemléli vagy éli az életét. Ha valaki nem önszántából dönt, cselekszik, az idővel úgy is előjön. A másik dolog meg az, hogy nyugtával dícsérd a napot! Azaz majd 80 évesen értékeld az életed. Rengeteg dolog világossá fog válni akkor, de már fél úton is. Egy 20 éves gyereknek egyszerűen nincs még tapasztalata, akkor még nekem sem volt. A legtöbb esetben meg nem klasszikus párkapcsolatról beszélünk, hanem csak egymás mellett élésről. Nagyon nem mindegy ez sem.
2021. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

#15

Éppen ellenkezőleg, a legtöbb válás olyanoknál van, akik fiatalon házasodtak. Pont azért, mert egyrészt egy 20 éves még nem tud tudatosan párt választani, gyerek még ahhoz, másrészt hosszú az élet és egymásra unnak, ekkor jön a kapuzárási pánik is. Egy 30 éves viszont már pontosan tudja, hogy kit keres és a később kötött házasságok tartósabbak is, ez hivatalos adat, nem én találtam ki. Senki nem mondta, hogy 40 éves korig kell várni a családalapítással, de 20 évesen pont akkora felelőtlenség lenne a mai világban.


Kérdező a te részedről pedig butaság, hogy csak azok a válaszok érdekelnek, amik a te véleményeddel megegyeznek. Akkor minek írtál ki kérdést, ha csak a saját álláspontodhoz ragaszkodsz? Pont azokon kéne elgondolkoznod, amikkel most épp nem értesz egyet. Majd érettebb fejjel egyet fogsz :D

2021. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom 19-es, hogy mi bajod van azzal, ahogy megfogalmaztam a kérdést. Te biztosan magyar tanár vagy és szúrta a szemedet. Hasznos és értékes volt a hozzászólásod! 😊 Kettő pedig, nem tudom mégis ki a fene mondta, hogy én az ő pénzére szorulok rá, az övét akarom költeni? 😑


22-esnek pedig annyit, hogy főként arra értettem, hogy nem értek egyet, akik támadtak, azért amiért én így merek gondolkozni. De egyébként igen is megnyugtatott, hogy van más is, aki így látja az életet, ahogy én, és nem tekint egy 20 éves felnőtt emberre, gyerekként!

2021. jan. 3. 13:37
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem érdekel az Audi (velem egyidős lerúgott Suzukira van csak pénzem amúgyis), a tuning sem, de 20 évesen még én sem a jövendőbeli házas éveimen, meg gyerekeken gondolkodom.


Mert minek?


20F

2021. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

19 vagyok.

Nem vagyok magyartanár. A helyesírásom sem tökéletes.

Ez azért erősen aluliskolázottságra utal: "Szerintetek egy 20 éves férfinek milyen terveknek kellene, hogy legyenek?"


Azután jössz ezzel: " nem tudom mégis ki a fene mondta, hogy én az ő pénzére szorulok rá, az övét akarom költeni? "

Te állítottad a kérdésedben, hogy rövid pórázon akarod tartani és meghatározni, hogy mire mennyit költhet és mire nem. Mivel te vagy az ő rabszolgatartója és neki pofa be. Fizetés neked lead, majd te beosztod.

"Neki fontosabb az, hogy milyen autót tud megvenni, amivel menőzni tud. Van neki egy autója, amit 2 éve saját pénzből vásárolt, viszont már most tervezi a következő megvásárlását, egy audi a6-ot és hogy hogyan tuningolja majd meg. Én ezeket hülyeségnek tartom."

Le is hülyézed: "Én ezeket hülyeségnek tartom."

Egy hülyegyerek pénzére hajtasz?

2021. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen eszembe se volt tervezni semmit.Mentem a csajok után,élveztem az önálló szabadságomat.27 voltam,mikor elkezdtem azon agyalni,hogy merre hány meter,meg kivel.


Ti meg csak 20 évesek vagytok!

Legtöbb esetben a 20 évesek együtt sem maradnak,és addig még néhány barát,barátnő cserélődik,mire közös életet akarnak.

Te hiába gondolod ezt komolyan,nincs elég tapasztalatod,és neki sem.Ahhoz pedig idő kell.

2021. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

KisP67 milyen szépen ki tudod forgatni a szavaimat, ha máshoz nem is, de ehhez értesz!


Ja és gratulálni tudok, hogy milyen ügyesen megmondod, hogy nekem mennyi és milyen iskolám van! 😄 Viszont sajnálattal tudom közölni, hogy tévedsz!

2021. jan. 3. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!