Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meztelen nős festményre miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen nős festményre miért kell féltékenynek lenni? Jogod hogy szedjem le es tegyem ki helyette a parom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 00:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Kerd meg ,h tegyen melle egy meztelen ferfi kepet vagy festmenyet. Akkor kvittek vagytok.
2021. jan. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de hat ez a festmeny egy felmenőm ábrázolja. A dédnagyanyám. Nem egy mai bomba nőt. a csípője is széles a melle is nagyon nagy es van egy kis hasa is es a nemi szervet eltakarja ahogy ül.regi korben ez biztos bejott de nem is hat a dednagyanyamra feltekeny ? Gyerekkorom ota kinn van ez a festmeny.ez inkabb ilyen mualkotas.
2021. jan. 3. 09:10
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

A kép egy családi örökség része.

A barátnőd kérése nem jog.

Inkább a barátnődet cseréld le.A gond a fejében nem kicsi.

2021. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

A te baratnőd egy műveletlen tuskó.

Magyarázd el neki,hogy mi a különbség egy Tizianó és egy Popómagazin közepeből kivágott fotó között.

2021. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
Engem egy sima meztelen nős kép nem zavarna, de az valahol creepy, hogy a dédnagyanyádat nézegeted pucéron...
2021. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, milyen festmény. Ha egy minőségi, klasszikus festmény (pl. Botticelli, Rubens), akkor sztem nem gáz, ha fent van. Ha le van festve egy random nő pucéran, és nem látszik rajta, hogy művészi vízió van mögötte, az sztem igen.
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Most olvastam a kommentet. Az nekem is kicsit fura, hogy a dédnagyanyád meztelen képét nézegeted.
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem nezegetem de gyerekkorom ota ott van oda tartozik es ismert festő keszitette igy dupla erteke van.
2021. jan. 3. 21:54
 19/24 anonim ***** válasza:
39%
Dupla érték... értékesebb, mint a párod? Mert igazából csak ennyiről szól a történet. Őt zavarja és zavarni is fogja. Innentől fogva már csak neked kéne eldönteni, hogy számodra mi a fontosabb? Hogy kint legyen egy akt kép a mamádról, vagy, hogy egy kis lemondással jobb kedvre derítsd a párod. Ez csak rajtad áll. Neked kell tudnod, hogy neked mi ér többet.
2021. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%

Ja,tedd ki a párod.

Ajtón kívül.

2021. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!