Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár egyik tagja (nő) akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár egyik tagja (nő) akar kirakni közös képet, a férfi nem, mert giccsesnek tartja. Normális ez?

Figyelt kérdés

Én szeretek kirakni néha közös képet. Nem minden nap, max 2-3 havonta.

Most szilveszterkor is kiraktam egy képet párommal, amiről utólag kiderült, hogy ő nem akarta mert szerinte giccses. Nincs baja néha 1-1 közös képpel de ami ilyen "nyálas" az szerinte nem kell. Nem értem mi baja volt, egy olyan képet raktam ki amin a fa előtt állunk és ő az ARCOMRA ad egy puszit.


Ez normális? Nem vállal fel akkor?

2 éves kapcsolat...


2021. jan. 4. 10:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Kettőtök közül ő a normális.
2021. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Most már kezded érteni?

Beteg vagy. Nem kicsit, nagyon.

2021. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

A puszilkodós/smárolós képek nagyon nagyon giccsesek, mondom ezt nőként. Mi nyaralásokkor szoktunk kirakni egymás mellett állós/kézenfogós/átkarolós képet és ennyi bőven is elég. Karácsony után hányingerem lett a facebooktól, hogy mindenki nyomta az arcomba a 'boldog smárolós pár vagyunk a karácsonyfa előtt' képeket.

Valószínűnek tartom, hogy azért akarja leszedetni, mert a családja vagy a haverjai leszólták, hogy ezt ma már csak tinipárok szokták csinálni és nagyon gáz, de igazuk van.

2021. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, olyan gagyik az ilyen képek. Meg általában senkit nem is érdekelnek.
2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f ***** válasza:
100%
Sajnos ma már normálisabb emberek is kiraknak magukról sokszor olyat amit nem kéne. Ha csak sétálsz vele és kirakod az oké. Viszont a puszilgatós az már lehet nyálas. Miért nem jó ha nincs puszi? Mért ne vállalna fel ha nem puszilós képet kirakna? Mellesleg tényleg ma már elborult ez a közösségi médiás felülethasználat de miért kell neked puszilgatós kép? Meg tudod magyarázni, vagy csak mert kell?
2021. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!