Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szinte csak szakadt alsónadrágjai és zoknijai vannak. Nem hajlandó másikakat venni, mert ezeket szereti?

Figyelt kérdés

Van 2 db normális alsónadrágja és a többi mint kopott, kinyúlt, szakadt alsónadrág. Nem hajlandó másikakat venni, mert neki ezek kényelmesek. Ugyanez a helyzet a zoknikkal is, van 2-3 pár nem lyukas zoknija és a többi mint lyukas.

Észrevettem hogy mindig ez a 2 alsónadrág és 2-3 pár zokni van rajta ha találkozunk, nálam alszik.

Nekem ez olyan igénytelen, hogy szakadt alsókba és lyukas zoknikba van főleg.

De nem lehet erről beszélni vele, mert szerinte felesleges pénzkiadás. Venni meg azért nem veszek neki, mert nagyon friss a kapcsolat és nem szereti az ajándékokat sem, érzem hogy megsértődne ha kapna egy csomag alsónadrágot.

Mit lehet tenni az ilyen szintű "igénytelenséggel"?


2021. jan. 10. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy ilyen szinten igénytelen emberrel vagy az téged is nagyban minősít.
2021. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Tedd fel magadnak a kérdést: Elviseled-e ezt nagyon hosszú távon, vagy nem.
2021. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Inkább szülővel éljen, mint egyedül, de ennyire igénytelen módra. Az alsónemű ráadásul nem is összeg, mégis lyukasban jár. Én kiábrándulnék.
2021. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Semmit, ha ő neki így megfelel. Ezek szerint neked sem totál kiábrándító, ha még jár hozzád.
2021. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Én is a kicsit viselteseket szeretem. Mindazonáltal friss kapcsolatban a kampányidőszak alatt nem hordanék még ilyesmit.
2021. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem is nagyon zavarna ez a fajta igénytelenség. Dobd ki a szakadt gatyákat, mikor nincs otthon, és várd újakkal.


Ez az én korábbi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


A kérdés kiírása után 1 hónappal szakítottam. Nem a szakadt alsók miatt, de kiderült, hogy az élet más területén is ugyanolyan igénytelen (lusta volt dolgozni), és elegem lett.

2021. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Azt még el akartam mesélni, hogy még nyáron a barátom nevetve mutatott nekem egy alsót, amin legalább 20 lyuk volt. Kiakadtam, miért nem dobja ki. Azt mondta, fizikai munkához jó lesz nadrág alá. Aznap eltulajdonítottam, és kidobtam. Az nem is egy lyukas alsógatya volt már, hanem egy alsógatyás lyuk... :D
2021. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Aki ilyenben igénytelen, az másban is.. csak még nem tudod.
2021. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Lassan megtudod változtatni.
2021. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Annyit megpróbálhatsz, hogy amikor nincs otthon, összeszeded az ilyen cuccait, bezacskózod és leviszed a szemetesbe. Persze előtte veszel neki ugyanannyi pár zoknit és ugyanannyi gatyát. Aztán figyeled a reakcióját.
2021. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!