Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél miért nem játszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél miért nem játszik a szexkapcsolat dolog pl 25 felett (most nem az egyetemi farokról farokra ugráló nőkről beszélek?

Figyelt kérdés
Én már 36 vagyok, férfi, és nincs gyerekem. Napokban rám írt egy régi ismerős nő, mi újság stb. Hiányzom neki, régen volt köztünk csók, stb. Szeretne velem szexkapcsolatot. Mondom oké, úgyis 4 éve semmi. Beszélgettünk, továbbra is fenntartja a dolgot. Utána mondta, hogy beszéljük telefonon, videochaten. Megvolt. Másnap közölte, hogy még mindig szimpatikus vagyok neki, de ő komolyat akar (eddig nem akart). Mondom, én viszont nem akarok (testileg bejön, értelmileg nem jön be az illető hölgy annak ellenére, hogy tanult illető a nő). Erre megsértődött és letiltott. És azt látom, hogy a nők 95%-a csak kapcsolatban hajlandó egy bizonyos kor felett szexelni. De miért? Mi az oka? Persze nekik könnyű, még az átlag alatti nők is hetente kapnak próbálkozást nem is ronda pasiktól szexre. És ezt annyira megszokták, hogy csak kapcsolat kell már nekik?
2021. jan. 10. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván meg akar állapodni.

Lehet jobb lenne neked is, mert még van pár éved, aztán lefő a kávé.

2021. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt, 25 felett már érdemes olyat keresni akivel az ember komolyan tud tervezni, ha családra is vágyik a jövőben, mert rohan az idő. Márpedig a legtöbben nem 1-2 éves friss kapcsolatba szeretnének gyereket vállalni. Tehát fogy az idő.

Másrészt, a dugó pajti jó buli lehet amíg az ember azt se tudja mit akar, de ha biztonságra, társra vágyik akkor az édes kevés. 25-30 évesen az emberek többsége eleri azt a kort, van aki már korábban is, hogy biztonságot és nyugalmat akar. Kikopnak az iszunk, hányunk, belefekszünk bulik, a részeg "kalandok" és átveszi ezek helyét a felnőtt élet. Kirajzolódik mik a tervei az embernek, merre halad az élete, mire vágyik, mire van szüksége, igénye.

Ez egy természetes érési folyamat.

2021. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert emberek vagyunk akik kapcsolatban akarnak szexet.. nem pedig patkányok, akik akár halálba is tudják szexelni magukat, ha mindig új nősténypatkányt teszel eléjük.
2021. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy nincs gyereked, egy gyereknek ne legyen gyereke.

Hiába vagy 36 éves még nem nőttél fel.


Van egy szexkapcsolatom a pasi 39 éves de ő is még gyerek.

Hiába a férfiak tényleg később érnek.

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt néhány komoly kapcsolatom és volt néhány értelmetlen rövidebb. Ha ezeket összeadom, úgy érzem elég magas szám ahhoz, hogy valakiben ellenérzést váltson ki.

Ezek után ha egyedül is vagyok és néha jó lenne valaki, mégsem érzem úgy, hogy egy csak szexkapcsolat miatt még tovább szeretném növelni ezt a számot. Egy laza kapcsolatban benne van ,hogy nem tervezel, főleg nem hosszútávra. Ami azt jelenti, hogy újabb és újabb adódna hozzá. Ezért inkább elkerülöm a lehetőséget. Nem tudom ez így érthető e?40+ nő vagyok

2021. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#4 Bagoly mondja... Főleg, ha egy általad egy gyereknek titulált pasival tartasz fent szexkapcsolatot.
2021. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
#6 azért korban van különbség én csak 26 vagyok, és az hogy gyerek nem zárja ki, hogy a szex ne lehetne vele jó, egyszerűen komoly kapcsolatra alkalmatlan meg gyereknevelésre
2021. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

"még az átlag alatti nők is hetente kapnak próbálkozást nem is ronda pasiktól szexre"

Bár úgy lenne!

Egyébként egyszerű: a legtöbb nő valamiért mindenképp kötődni akar, tartozni valakihez, még ha a gyerekvállalás nem is célja. Én sem értem (szintén nőként), hogy ez mire jó nekik, meg hogy ez a "tapadás" hogy egyeztethető össze az oly erélyesen képviselt "jó nekem egyedül is!" attitűddel, de ez van. Nekem már baromira elegem van az apácaságból, eszemben sincs azt hangoztatni, hogy jó így nekem, de hogy nem vennék a nyakamba egy fölösleges koloncot, nyűgöt, az is biztos.

2021. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert 25 felett már bőven játszik a családtervezés. Abba pedig nem fér bele már szexkapcsolat.
2021. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

És még neked nem kéne komolyra a nő az értelmi szintje miatt :D


25 év alatt se játszott nálam az egyéjszakás/szexkapcsolat baromság, nemhogy felette.

2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!