Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél miért nem játszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél miért nem játszik a szexkapcsolat dolog pl 25 felett (most nem az egyetemi farokról farokra ugráló nőkről beszélek?

Figyelt kérdés
Én már 36 vagyok, férfi, és nincs gyerekem. Napokban rám írt egy régi ismerős nő, mi újság stb. Hiányzom neki, régen volt köztünk csók, stb. Szeretne velem szexkapcsolatot. Mondom oké, úgyis 4 éve semmi. Beszélgettünk, továbbra is fenntartja a dolgot. Utána mondta, hogy beszéljük telefonon, videochaten. Megvolt. Másnap közölte, hogy még mindig szimpatikus vagyok neki, de ő komolyat akar (eddig nem akart). Mondom, én viszont nem akarok (testileg bejön, értelmileg nem jön be az illető hölgy annak ellenére, hogy tanult illető a nő). Erre megsértődött és letiltott. És azt látom, hogy a nők 95%-a csak kapcsolatban hajlandó egy bizonyos kor felett szexelni. De miért? Mi az oka? Persze nekik könnyű, még az átlag alatti nők is hetente kapnak próbálkozást nem is ronda pasiktól szexre. És ezt annyira megszokták, hogy csak kapcsolat kell már nekik?
2021. jan. 10. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a korban hozzád illő nők (30+) már megállapodni akarnak. Lefő a kávé lassan párkeresés szempontjából, és ezt ők is tudják. Ha még pár évig várnak, akkor jön a "második kör", csak az elvált, gyerekkel rendelkező férfiak maradnak, azt meg sokan nem szeretik. A huszonéveskhez meg kezdesz öreg lenni.

Plusz te magad is degradálod a sok férfival szexelő nőket "farokról farokra ugráló", akkor ugyan miért akarna bármelyik nő is szexkapcsolatot? Ha cserébe a férfiak ribinek nézik? Vesz inkább egy vibrátort és próbál kapcsolatot keresni. Ribinek sem nézik, meg orgazmusa is előbb lesz tőle.

2021. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. nők között több a monogám

2. amelyik nőben meg volt egyáltalán igény szexkapcsolatra, az élt ilyen kapcsolatban a 20as évei elején, és a többségnek közülük ezt nem tetszett, megégették magukat, rájöttek, hogy mégis kapcsolatban nekik jobb

2021. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A nőknél ilyenkor már ketyeg az a bizonyos biológiai óra...


Édesanyám engem 27 évesen szült, de a régiek szerint már ő is bőven vénlánynak számított.


35 fölött meg aztán tényleg nehezebb egy nőnek családot alapítani. Ha meg 27 évesen lép bele egy komoly kapcsolatba, esélye van arra, hogy 30-32 éves korára lesz olyan komoly a kapcsolat, hogy gyereket vállaljon a párjával.


Durva ebbe belegondolni számomra, fiatal férfiként, főleg, hogy mi később érünk (én pl. még nem szeretnék gyereket), mert pont egy 25+ nő tetszik... No mindegy.


F

2021. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!