Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire meztelenkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire meztelenkedik a párja előtt? bővebben a sztori

Figyelt kérdés

Az én exem folyton pucéran mászkált a lakásban nálam, a szőrös-izzadt fenekével ült le takaróra, amin én alszom, zuhanyzásnál, wc-nél sosem csukta be az ajtót.

Részben ezért is lett elegem belőle, mert nem egyszer szépen mondtam, hogy nálam ezt ne, itt nem viselkedünk parasztosan. Itt becsukja az ajtókat ha wc-zik vagy zuhanyzik, meg legalább egy alsónadrág legyen rajta és nem pucéron legyen egész nap. Nem értette meg ez nekem miért baj. Komolyan mint az állatok...

Nincs bajom a meztelenséggel, de azért szerintem vannak határok.


Ti hogy vélekedtek efelől? Vagy én reagáltam túl?


2021. jan. 10. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Én sokat, mert igényli. Ha nem így lenne, nem tenném.
2021. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet ő alapvetően nudista hajlamú ember, aki "kint" is csak azért öltözik fel, mert társadalmi elvárás, Magyarországon pedig nincsenek olyan "telepek", mint mondjuk Kaliforniában, ahol egész kis közösségeket alkotnak. Igaz ott az időjárás is alkalmas rá, itt pedig azért annyira nem (bár egyre kevésbé létezik a "tél" vagy a "hideg" fogalma...)
2021. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Napközben szerintem is legyen az emberen ruha és a WC ajtó legyen becsukva. Az nem zavar, ha nyitott ajtónál zuhanyzik, aztán meztelenül jön ki a ruháiért.
2021. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Minimálisat és ez így is a jó.
2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is túlzás amit a párod csinált. Nem a barlangban vagyunk már.
2021. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Angel3000 ***** válasza:
81%
Szia! Teljesen igazad van! Ùgy tûnik, hogy a pàrod szereti a nudizmust! Ha Te erre nem vagy „vevô“, akkor örökös vita lesz belölle!
2021. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

A fehérnemű azért elvárás. Nem kell azonnal felvenni, ha az ember kiszáll az ágyból, de rövid időn belül ajánlott.

A wc-használat szintén magánügy, nem illik direkt kinyitni az ajtót kaksizáshoz.

2021. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
jogos, tényleg retardált a fószer.
2021. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem ez volt az egyedüli probléma, de hozzáadott, hogy szakítsunk.

Többször mondtam neki, szépen is, erélyesebben is, de nem ért el hozzá, mondtam hogy otthon csinálhatja, de nálam nem.

2021. jan. 10. 17:40
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
A nyitott ajtónal wczes tényleg bizarr. De nem értem azzal mi bajod hogy a csupasz fenekét a takarora teszi. A szex is undi? Azt is felöltözve csináljátok?
2021. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!