Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire meztelenkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire meztelenkedik a párja előtt? bővebben a sztori

Figyelt kérdés

Az én exem folyton pucéran mászkált a lakásban nálam, a szőrös-izzadt fenekével ült le takaróra, amin én alszom, zuhanyzásnál, wc-nél sosem csukta be az ajtót.

Részben ezért is lett elegem belőle, mert nem egyszer szépen mondtam, hogy nálam ezt ne, itt nem viselkedünk parasztosan. Itt becsukja az ajtókat ha wc-zik vagy zuhanyzik, meg legalább egy alsónadrág legyen rajta és nem pucéron legyen egész nap. Nem értette meg ez nekem miért baj. Komolyan mint az állatok...

Nincs bajom a meztelenséggel, de azért szerintem vannak határok.


Ti hogy vélekedtek efelől? Vagy én reagáltam túl?


2021. jan. 10. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nyaranta sokszor flangálunk fehérneműben, mert dög meleg van, ami teljesen oké, de a bugyi-boxer az alap.

Tisztálkodunk - melegben többször is -, ám franc tudja, hol-milyen baktérium van és nem akarunk orvoshoz járni vele.

2021. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, zavart ha izzadtan, edzés után, tusolás nélkül pucér, szőrös seggel ráül arra amivel amúgy takarózom
2021. jan. 10. 22:24
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
És ha szex után pucér izzadt seggel dől el az ágyon? 😅 Lazíts már kicsit a fűződön.
2021. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a wc ajtót akkor is bezárom, ha egyedül vagyok, ez szerintem teljesen jogos elvárás. A zuhanyzás kevésbé kritikus, de ha valamiért kérné a párom, bezárnám.


Viszont én nagyon szeretek meztelen lenni és nem szeretném, ha ebben korlátoznának. Nem ülök izzadtan az ágyra és raknék magam alá valamit, ha pl a kanapéra ülnék. Meg persze vendégek előtt sem mutogatnám magam. De ha kettesben vagyunk, én nem fogok felöltözni, olyan párt keresek, aki ezt tudja tolerálni.

2021. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért lett törölve a válaszom? Basszus, nyalogatjátok egymás genitáliáit, de az zavar, ha meztelenül leül az ágyra😂.
2021. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezeket a válaszokat a moderátorok törlik ha illetlen, és nem pedig én!
2021. jan. 11. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!