Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés
Már az ismerkedés eleje óta hűvös, nem szenvedélyes, nem kezdeményező/határozott,szex 4 hónap után sincs,csók is csak akkor ha ti kezdeményezitek. Ennek ellenében meg kedves,udvarias,okos,és nem olyan mint a tipikus mai férfiak. Várnátok hátha megváltozik, kialakul benne érzelem és ennek hatására más lesz a helyzet? Vagy ennyi idő után már ennek megkéne hogy legyen?
2021. jan. 11. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
4 honapot te meg az ismerkedes elejenek nevezed? az mar nem az eleje szerintem, az pedig nalam kizaro ok lenne, ha ennyi ido alatt nem kozeledik szexualisan. megvaltozni nem fog, o valoszinuleg ilyen tipus, a kerdesbol azt erzem, ez teged zavar, tehat en nem eroltetnem a helyedben ezt a kapcsolatot.
2021. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Hát szerintem meg te vagy fordítva bekötve! A nők általában azért kapálóznak, hogy nehogy szexelniük kelljen, meg eljátszani hogy mennyire jó volt. Mindig azt hallom, hogy a pasik milyen bénák az ágyban, persze ezt a nők nem mondják meg a férfinek. Én udvaroltam olyan nőnek is, aki 10 ónap múlva adta be a derekát, de akkor is feküdt mint egy darab fa.


Meg különben is! Beengednél egy férfit a testedbe, aki lehet hogy fél év múlva már sehol sem lesz? Egyébként már megint igazam van. Az összes provléma oka mindig a szex. Lehet jobb lenne, ha ha lenne évente pár hét párzási idő, majd ezután mindenki élne békességben és nyugalomban. Rengeteg problémától megszabadulna az emberiség!

2021. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavarna, ha nincs szex 4 hónap után, de legyen szeretgetős, bújós.
2021. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy? Hát, sehogy mert lelépnék, ugyanis meleg/aszexuális, vagy hát.. nem is tudok jobb okot elképzelni, hogy miért ilyen. :D De ebből bármelyik pont tökéletes indok arra, hogy nem passzol hozzám.
2021. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk nem elhanyagolható kérdés az sem, hogy melyik nő hogyan néz ki. Én a többséghez hozzá sem nyúlnék, bár igaz, nem is kezdenék velük párkapcsolatot. Az is lehet hogy a pasid ugyanilyen, csak bevállalt téged, de nincs gusztusa hozzád. Benne van a pakliban ez is!
2021. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 4 hónap még bőven az ismerkedés eleje, kivéve ha első randin összeköltöztünk.
2021. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem erne meg a dolog egy perccel se tobbet negy honapnal nalam. Barmi is legyen az ok, nekem ez rossz, ez a ferfi legyen mase. Nem kell ilyen.
2021. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem szüzet fogtál.
2021. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ket l-lel.
2021. jan. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!