Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álnátok egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés
Már az ismerkedés eleje óta hűvös, nem szenvedélyes, nem kezdeményező/határozott,szex 4 hónap után sincs,csók is csak akkor ha ti kezdeményezitek. Ennek ellenében meg kedves,udvarias,okos,és nem olyan mint a tipikus mai férfiak. Várnátok hátha megváltozik, kialakul benne érzelem és ennek hatására más lesz a helyzet? Vagy ennyi idő után már ennek megkéne hogy legyen?
2021. jan. 11. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem normális dolog, hogy 4 hónap után nincs szex. Mi a fontos neked? Hogy udvarias legyen, tiszteljen. Vagy a kielégítő szex.
2021. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettő fontos lenne,de így hogy szex nincs nagyon bizonytalan vagyok van-e értelme még várni.
2021. jan. 11. 15:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő inkább csak barát.
2021. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

90%, hogy szűz srácot szedtél össze. 5%, hogy aszexuális. A maradék 5% csak rosszabb.


Ne várjál rá, kezdj el keményen kezdeményezni. Nem kell rögtön ágyba bújni, de petting lehet. Próbáld csak ki, ha 2-3x ilyen módon együtt vagytok, utána lesz-e bátorsága ezt kezdeményezni.

2021. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én elégítettem már ki kézzel,azt élvezete de igazából azt is Én kezdeményeztem, ő még nem ért hozzám úgy, nem is látott még ruha nélkül...van hogy az ölébe ülök csókolozunk de akkor sem csinál semmit.
2021. jan. 11. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Meleg
2021. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó
2021. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2021. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar dugni?! Ilyen pasi majdnem minden nő álma. Csak adja a pénzt és ne várjon el érte cserébe semmit. Se rendrakást, se takarítást, se mosást, se mosogatást, de főleg ne főzést meg szexet!!! Szedd le lóvéval. Fizettes vele mindent amit lehet, vitesd el magad nyaralni, kirándulni. Végre egy pasi, akivel elvitetheted magad - teszem azt - Miamiba és Daytona beach-en fekve nem azon kell stresszelni, hogy a szállodába visszaérve majd teheted szét a lábad és az undorító péniszét be fogja nyomni a puncidba, pár percig ott liheg a nyakadba majd telelő, Te meg mehetsz zuhanyozni, kívül, belül alaposan megmosni, nehogy elkapj valamit ettől a pervez p*cs-től, aki meg ezek után 30 percig úgy vigyorog, mint egy kisbaba a Spongyabobos csörgőre.
2021. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

(Valakit nagyon megbántottak, úgy látom)

Ilyen pasit én kapcsolat szempontjából hagynék a fenébe. Jelét sem mutatná, hogy érdeklem, akkor mi értelme?

2021. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!