Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van hiányérzetem?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk már 3 éve. Nagyon szeretem ezt a fiút, érzem, hogy ő is szeret engem, de mégis van egy kis hiányérzetem. Sajnos általában csak hétvégente tudunk találkozni, mivel a tanulás miatt ő távol van. 3 év alatt egyszer sem hívott el engem randira, ha mentünk is, azt konkrétan én könyörögtem ki, hogy legalább sétálni menjünk el. Nagyon sokszor nem is emlékszik arra sem, hogy mikor van valamilyen jeles nap, például a születésnapom, ha emlékszik is, általában eléggé személytelen ajándékot kapok tőle, vagy olyat, ami inkább neki tetszik. Sokszor teljesen jól érzem magam mellette, viszont sokszor hiányérzetem van, pláne elnézve, hogy más lányokkal hogyan bánik a párjuk és hogy milyen jó közös programjaik vannak. Úgy érzem, hogy ő azt gondolja, hogy már semmi értelme nekem kedveskedni, hiszen "kifogott halat már nem etetünk".Pedig én őszintén szólva igénylem néha a kedves apróságokat, félreértés ne essék, nem vágyom sokra, egy apró szál pitypangnak is örülnék vagy egy kedves üzenetnek. Nem merem neki ezt szóvá tenni, mert úgy érzem, hogy akkor nem lenne részéről őszinte, ha megpróbálna kedveskedni. Jogosan érzem azt, hogy valami hiányzik, vagy esetleg túl sokra vágyom? 20L

2021. jan. 11. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a mókus. Keress másikat, ezzel halál unalmas az élet. Olyanok vagytok, mint vmi senior párocska.
2021. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
És te már vele vagy 3 éve... az ugye megvan, hogy csak a puncid kell neki, mert amúgy magasról tesz rád.
2021. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 noone91 ***** válasza:
84%

Érdekes kérdések vannak itt a gyakorin. Leginkább azért, mert általában a leírásban a kérdezők meg is válaszolják maguknak a problémáikat. Többnyire helyesen. Akkor most vagy nem ismerik ezt fel, vagy csak azt várják, valaki pusholja ezt nekik.


Na, szóval, nem foglalkozik eleget veled a párod, mert belepihent, beleunt, beleszürkült a kapcsolatba. Nos, úgy gondolom, nem ártana neki, ha kicsit megugrasztanád. Picit legyél elérhetetlenebb, ne mutasd ki, hogy hiányzik, légy egy picit hidegebb és távolságtartóbb. Tudom, a kevés együtt töltött idő miatt ez gázos, de be kell vállalni. Ez egyfelől fel is lendítheti a kapcsolatot, illetve választ is adhat Neked, hogy adott esetben, ha így sem érdekli ez az egész, akkor tudod, hogy attól a pillanattól kezdve már csak a fiatalságod veszik el benne.


29F

2021. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel kiírtad ide, gondolom egy ideje érlelődik benned a téma. Játszadozás helyett vagy beszélj vele, hogy mik a gondjaid és milyen változtatások kellenének a kapcsolatba, vagy zárd le, ha erőltetettnek éreznéd.


Teljesen értelmetlen a jégkirálynőt játszani, további időt pazarolva az életedből manipulációkkal.

2021. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon jó. :D Őszintén, a barátod egy mázlista, te meg egy balfék vagy sajnos. Azért mázlista, mert 0 erőbefektetéssel van barátnője és szex 3 éve. Szerintem egy tökösebb csaj olyan 2-3 hónap megküldené az ilyen pasit, aki ennyire tesze-tosza. Sajnálom, de ez kevésnek tűnik. Tudom, hogy nehéz kilépni egy kapcsolatból, mert mindig van pro és kontra és nem gyenge érvek. Nehéz ügy. Ezeknek a dolgoknak idő kell.
2021. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jogos. Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy neki ez így kényelmes, és túl nagy erőfeszítéseket nem tesz miattad..de mivel nem adod jelét, azt hiszi, ez így neked is oké. És ettől még kényelmesebb lesz :/ Szerintem többet érdemelsz ennél, mindenképp beszélj vele. Nehéz lesz elkezdeni, de légy magadnak annyira fontos, hogy ezt megteszed. Ha pedig továbbra sem javul, érdemes lesz elgondolkodni, hogy van-e így értelme az egésznek.
2021. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már két év eltelt, mióta kiírtam, de itt egy kis update. Többször is jeleztem neki, hogy ez így nem jó, ideig óráig vette az adást, utána ismét tojt bele mindenbe. Tavaly ért véget a kapcsolatunk, miután nálam betelt a pohár. Jeleztem szépen is, csúnyán is, hogy nekem ez nem megfelelő. A végére az jött ki, hogy én túl sokat várok el tőle (azzal, hogy szerettem volna, ha elhív sétálni vagy ha nem felejtené el minden évben a nőnapot/névnapomat/születésnapomat, merhogy én többet nem vártam el) és vagy elfogadom így, hogy ő ezeket nem igényli/akarja, vagy lépek. Hát léptem!:) Azt is megkaptam, hogy más srác már rég itt hagyott volna ezekért a hisztikért. Azóta új párom van, akivel még csak pár hónapja vagyunk együtt, de már ezerszer figyelmesebb, mint ő volt velem 4 év alatt bármikor. Neki az az alap, hogy egy héten legalább egyszer elmegyünk valamerre sétálni, kérnem sem kellett soha. :) Egyébként megpróbált volna az exem visszaszerezni, de végül megmondtam, hogy esélytelen a dolog. Köszönöm, hogy ha elolvastátok! :)
2023. márc. 19. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon bátor vagy, hogy megtetted! :) És hidd el, ezzel csak jót tettél magadnak. Örülök, hogy az új párod sokkal figyelmesebb. Legyetek nagyon boldog együtt! :)
2023. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!