Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha hiányzik az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

4honapja szakítottunk kicsivel több mint 2evig voltunk együtt, annyira passzoltunk mégis a távolság szetszedett minket, en szakitottam. Ő már elkezdett ismerkedni egy lánnyal én meg nem szeretnék kapcsolatba rohanni. Elkezdtünk újra beszélgetni, meg mindig szeret és hianyzok neki csak próbál pótolni. Mit tegyek? SEGÍTSETEK

20/L



2019. ápr. 1. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik.
2019. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok abba a beszélgetést.
2019. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2. +1

32/f

2019. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően te neki nem hiányzol ha már ismerkedik mással. 🤷‍♂️
2019. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem 3 hónapba telt míg túltettem magam, de mindenen túl lehet tenni. Te is ha elkezdesz ismerkedni,nyitni új emberek felé vagy ha még nem akarsz akkor sincs gond. :) 21/F
2019. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónap nem sok idő, érthető, ha még nem tudtál túllépni rajta.. Viszont ha továbbra is beszélgettek, akkor nem is fogsz, érdemes lenne legalább egy időre megszakítani vele a kapcsolatot.
2019. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felvetődött valaha, hogy próbáljátok megoldani a távolság problémát? Szerintem az ilyen "szeretnék együtt lenni veled, de..DE..." kifogás-kereső nyávogásnak nincs értelme. Ha akarsz valamit, akkor megoldást keresel rá. Ebből a helyzetből nem igazán lehet kivenni, hogy mit is akartok. Kicsit olyan, mintha hiábavalóan drámáznátok, ha együtt akartok lenni, akkor azt valahogy megoldanátok. A legkézenfekvőbb tanács az lenne, hogy valahogy oldjátok meg az összeköltözést, de ha erre az a válasz, hogy "nyehh..", akkor valójában nem is akarjátok ezt az egészet igazán, tehát tökmindegy.
2019. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én néha csak a testét kívánom az exemnek, de komolyra nem kéne. 35/n
2019. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!