Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek anyanak nem jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyanak nem jar pihenes?

Figyelt kérdés

Parom ejjel nappal dolgozik, nem kenyerre keres. Hazajon akkor alszik. Meg foz neha

Nekem meg nincs felora amikor magammal foglalkozhatnek?

Nem dolgozom de kapok penzt az allamtol, szoval nem vagyok eltartva. Az igenyeim sem magasak.

Adjak ultimatumot ? Mert ezt egyedul is elo tudom adni


Ti mit csinalnatok



#kisgyerek #Dolgozo apa #Anya egyedul
2021. jan. 11. 23:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy egész nap dolgozol otthon.
2021. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
De kozos a gyermekunk, nem kene kivennie a reszet?
2021. jan. 11. 23:09
 3/48 anonim ***** válasza:
46%

Nagyi

Szülői közösség

Unokatestvérek

Bejárónő


Ultimátum miről szólna? Több lenne a pihenőidőd? Lenne valakivel beszélgetni utána? Mi változna? Mi lenne jobb? Járhatnál pereskedni évekig.

2021. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy egyedül is elő tudod adni, csakhogy, ha anya vagy, akkor nem vagy egyedül, van egy gyereked. Feltételezem, alapos megfontolás után úgy döntöttél, hogy ezzel a férfival akarsz családot alkotni, hát tartsd magad a döntésedhez!
2021. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Tobb lenne mert apasnapokon vihetne es idovel lenne uj parom ergo igen lenne kivel beszelgetnem
2021. jan. 11. 23:15
 6/48 anonim ***** válasza:
27%
Ja hogy ti el vagytok válva... ezt elfelejtetted közölni :D
2021. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Mèg nem vagUnk
2021. jan. 11. 23:19
 8/48 anonim ***** válasza:
48%
De ha már nem vagyok együtt, miért hívod "párom"-nak? Kicsit fura ez nekem. Na mindegy. Amit ő keres pénzt, azt csak saját magára költi? Külön kasszán vagytok?
2021. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

Pedig en teljesen ertem amkit irt a kerdezo....nem erzi magat jol a kapcsolatban...es igenis jar egy anyanak a pihenoido..Vekerdy is megmondta, jo anya csak ugy lehetsz, ha te is jol vagy, es szansz magadra is idot...

Pl. Nalunk mindig a ferjem furdeti a gyerekeket. Ez napi fel ora, de ez legalabb meg van. Plusz hetvegen delelottonkent tudok picit tovabb aludni, addig lefoglalja oket, mivel en ejjel is tobbszor kelek a picikhez.


Uljetek le beszelni, es vallaljon konkret feladatokat.

2021. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
54%
23 órakor gyakorizni tud, az tudna pihenni is ilyenkor.
2021. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!